blank

فصل گذشته، در نیم فصل اول لیگ برتر و بر حسب برنامه، داماش درهفته هشتم در شیراز مهمان فجر سپاسی بود. داماش در آن روز در حالی به مصاف میزبان خود رفت که یک سرمربی بومی به نام امید هرندی را بر روی نیمکت هدایت خود می دید. در آن دیدار یک نتیجه عجیب رقم […]

فصل گذشته، در نیم فصل اول لیگ برتر و بر حسب برنامه، داماش درهفته هشتم در شیراز مهمان فجر سپاسی بود. داماش در آن روز در حالی به مصاف میزبان خود رفت که یک سرمربی بومی به نام امید هرندی را بر روی نیمکت هدایت خود می دید. در آن دیدار یک نتیجه عجیب رقم خورد و داماش با نتیجه شش بر یک در مقابل حریف شیرازی خود، سنگین ترین شکست فصلش را متحمل شد و البته بعد از آن هم سرمربی این تیم  از سمت خود عزل شد تا سفر رشتی ها به شیراز به سفری  پر ماجرا و البته آخرین سفر داماشی  امید خان هرندی تبدیل شود. هر چند که امیر عابدینی در بیان علت برکناری هرندی، نه باخت سنگین داماش بلکه دلایل دیگری را در توجیه این اقدامش عنوان کرد اما به هر حال شیراز ایستگاه آخر جاده رفاقت داماش و هرندی بود تا اولین برکناری سرمربی لیگ برتر در شیراز و در مصاف داماش و فجر سپاسی رقم بخورد.

امسال هم زمانی که برنامه بازی های نیم فصل اول لیگ برتر اعلام شد یک نقطه اشتراک با برنامه فصل گذشته داشت و آن هم مهمانی دو باره داماشی ها در ایستگاه هشتم در شیراز بود و البته شاید کمتر کسی فکر می کرد که این بار سناریوی سفر به شیراز، حکایتی بر عکس فصل گذشته را با خود به همراه داشته باشد.

مصاف این بار داماش و سپاسی در حافظیه با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا در ظاهر چیزی غیر عادی از این بازی به نظر نیاید. اما ماجراهای این بازی به پایان نود دقیقه ختم نشد و پس از این مسابقه شاغلام پیروانی در رختکن  با بازیکنان تیمش خداحافظی و پس از آن استعفایش را تقدیم مسئولان فجر سپاسی کرد و البته خیلی زود و بدون هیچگونه مشکلی هم مورد موافقت فجری ها قرار گرفت تا این بار هم  ایستگاه هشتم شیراز در مصاف داماش و فجر خبرساز شود و به ایستگاه پایان همکاری سرمربی فجر سپاسی تبدیل شود و به مانند پارسال اولین سرمربی برکنار شده لیگ برتر از دل مصاف رشتی ها و شیرازی ها بیرون بیاید.

اکنون دو فصل پیاپی است که در هفته هشتم لیگ برتر اولین سرمربی از کار برکنار می شود و البته هر دو بار این سناریو در شیراز و در بازی فجر سپاسی و داماش تکرار شده، یکبار برای داماش و یکبار برای فجر سپاسی و بدین سان سفر نامه شیراز، سفرنامه ای خواندنی شده است.  

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)