blank

خزرآنلاین : فکرش را می کردید در این فصل در داماش فیکس باشید ؟ راستش را بخواهید سرمربی ما دید مثبتی به استفاده از جوانان دارد و این به بازیکنان جوان انگیزه می دهد. از طرفی آقای ناظمی خودش از سرمربیان جوان لیگ برتر است و به جوانگرایی اعتقاد دارد و ارتباط خیلی خوبی را […]

خزرآنلاین : فکرش را می کردید در این فصل در داماش فیکس باشید ؟

راستش را بخواهید سرمربی ما دید مثبتی به استفاده از جوانان دارد و این به بازیکنان جوان انگیزه می دهد. از طرفی آقای ناظمی خودش از سرمربیان جوان لیگ برتر است و به جوانگرایی اعتقاد دارد و ارتباط خیلی خوبی را هم با بازیکنان جوان برقرار می کند و این یک نکته مثبت به حساب می آید. امسال هم می بینید که وی به غیر از من به بازیکنان جوانی چون مسعود حسن زاده ،  رضا کاردوست و رضا الماسخاله و … میدان داده و ما هم تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا جواب اعتماد سرمربی خود را بدهیم.

خزرآنلاین : آیا در این لیگ پر هیاهو جوانگرایی نتیجه بخش می شود ؟

داماش اکنون به یکی از تیم هایی تبدیل شده که در آن فرصت بازی برای جوانان فراهم می شود. سال های گذشته هم این تیم با همین جوانان نتیجه گرفته و بازیکنان خوبی هم از این تیم به فوتبال معرفی شده اند. نمونه اش علیرضا جهانبخش است که از همین جا به هلند ترانسفر شد  و  یا حسین ابراهیمی که به تهران رفت. خود من هم الان سه سال است که در داماش حضور دارم و از زمان حضور ناظمی در داماش  از هفته های پایانی فصل قبل به من میدان رسیده و حتی در مقابل استقلال هم در حضور نود هزار تماشاگر فیکس بازی کردم .

خزرآنلاین: در مقابل سپاهان باز هم نتوانستید در خانه بردی کسب کنید و امتیازات را با حریف خود تقسیم کردید. علتش چیست ؟

مقابل سپاهان حقمان برد بود ، فرصت های خوبی را از دست دادیم و البته گل بدی هم خوردیم. گلهایی که در رشت می خوریم روی تاکتیک های حریفان نیست و متاسفانه گلهای بدی می خوریم که این مسئله یک مقدار کارمان را سخت می کند و متاسفانه این اشتباهات تکراری هم شده است.  شاید اگر یک برد خانگی بیاوریم خیلی از مسایل حل شود و البته به عقده من دراین بازی فرصت بسیار خوبی فراهم بود تا سپاهان را شکست دهیم،  چون این سپاهانی که من دیدم توان بردن ما را نداشت و حیف شد که ما این شانس خوب را از دست دادیم.

خزرآنلاین: فکر نمی کنید که این امتیازات از دست رفته ، در ادامه  کم کم کار را برای تیمتان سخت کند ؟

چرا . اتفاقا عقیده دارم باید قدر این امتیازات خود را بیشتر بدانیم . حیف است به این راحتی این امتیازات را از دست بدهیم. چون ارزش این امتیازات در هفته های پایانی بیشتر نمایان می شود و ما از همین حالا باید آنها را جمع کنیم البته یک نکته را نیز نباید فراموش کرد.

خزرآنلاین : چه نکته ای را … ؟

ما دو تن از عناصر از اصلی تهاجمی فصل پیش خود را از دست داده ایم. باور کنید اگر علیرضا جهانبخش و حسین ابراهیمی را داشتیم امسال می توانستیم برای کسب سهمیه آسیا هم امیدوار باشیم. ضمن اینکه در این دو هفته محمدرضا مهدوی را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته ایم و به عقیده شخصی من نبود او احساس می شود البته به ابن معنا نسیت  که بازیکنان خوب دیگری نداریم بلکه به این معناست که آقا رضا برای داماش فراتر از یک بازیکن است و نقشی اساسی در تیم ایفا می کند و برای تیم ما یک رهبر به تمام معناست که حقش در فوتبال می توانست بیشتر از اینها باشد.

خزرآنلاین: از سوی سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ ساله ها  به جمع اردو نشینان دعوت شده اید. اما این اردو در زمانی برپا می شود که این هفته بازی حساسی در شیراز در مقابل فجر سپاسی دارید. آیا به شیراز می روید یا  به تیم ملی ؟

آقای منصوریان  از داماش بنده و مسعود حسن زاده را به جمع بازیکنان تیم ملی زیر ۲۲ ساله ها دعوت کرده است.  زمان این اردو هم با بازی هفته هشتم ما در شیراز تداخل پیدا کرده است. البته مسعود این هفته سه اخطاره و محروم است و نمی تواند برای داماش به میدان برود اما در مورد خودم باید بگویم که آقای عابدینی با من صحبت کرده و گفت که با سرمربی تیم ملی هماهنگ می کنم و اجازه ات را می گیرم تا در شیراز برای داماش بازی کنی. البته فکر می کنم تیمهای دیگر هم بعضی از بازیکنان خود را در این هفته نیاز دارند و با سرمربی تیم ملی جوانان بابت این مسئله صحبت هایی شده است. بنده خدا آقای منصوریان هدفش این بوده که بازیکنان جوان را در این اردو دور هم جمع کند اما به خاطر این موارد احتمالا این اردو لغو شود.  ( بعد از این مصاحبه اردوی تیم ملی زیر ۲۲ ساله ها لغو شد )

خزرآنلاین : پیش از این هم گویا قبلا در تیم ملی جوانان بازی کرده اید. درسته ؟  

بله. دو سال پیش که آقای دوستی مهر سرمربیگری تیم ملی جوانان را بر عهده داشتند من به همراه این تیم در چین با تیمهای کره جنوبی ، استرالیا و یمن همگروه بودیم که در همان دور گروهی حذف شدیم و نتوانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

خزرآنلاین: در مورد بازی این هفته با فجر سپاسی در شیراز چه نظری دارید ؟  گویا داماش در خارج از خانه بهتر کار می کند .

بله. ما تنها بردمان را در تبریز در برابر گسترش فولاد کسب کرده ایم . اما در شیراز بازی سختی  داریم. چون تیم فجر سپاسی هم بازیکنان جوانی دارد و سرمربی این تیم هم همواره به بازیکنان جوان اعتقاد داشته و آنها با توجه به وضعیت شان در جدول برای برد به میدان می آیند. از طرفی ما هم  بعد از بازی با سپاهان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدوارم در این دیدار بتوانیم به پیروزی برسیم و دل هواداران خود را شاد کنیم.

نویسنده: گفتگو با هادی محمدی بازیکن داماش

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)