blank

۱- داماش ، ۷ بازی ، ۷ گل زده :   داماشی ها با گلی که در برابر سپاهان به ثمر رساندند، ضمن رهایی از یک شکست خانگی هفتمین گل زده این فصل خود را هم به ثبت رساندند. اکنون شاگردان ناظمی در پایان هفته هفتم دارای ۷ گل زده هستد و به این ترتیب آنها  […]

۱- داماش ، ۷ بازی ، ۷ گل زده :   داماشی ها با گلی که در برابر سپاهان به ثمر رساندند، ضمن رهایی از یک شکست خانگی هفتمین گل زده این فصل خود را هم به ثبت رساندند. اکنون شاگردان ناظمی در پایان هفته هفتم دارای ۷ گل زده هستد و به این ترتیب آنها  دارای  میانگین یک گل زده در هر بازی می باشند.

۲- پا برجا ماندن طلسم خانگی :  پسران رشتی در بازی با سپاهان برای چهارمین بار در این فصل میزبان حریف خود  بودند و البته این بار هم به مانند سه دفعه قبلی در کسب برد ناکام ماندند تا همچنان در حسرت دشت نخستین سه امتیاز خانگی باقی بمانند و به این ترتیب طلسم نبردن های داماشی ها در خانه   تا پایان هفته هفتم کماکان پابرجا بماند.

۳-هت تریک ۱-۱ های  خانگی :  داماشی ها در حالی به مصاف سپاهان رفتند که تا پیش از آن در سه بازی خانگی قبلی  دو تساوی یک بر یک و یک شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده بودند. البته رشتی ها در این دیدار در مقابل حریف اصفهانی خود به سومین تساوی یک بر یک خانگی دست یافتند تا در این زمینه دست به هت تریک بزنند.

۴- داماش ۷ بازی و ۷ امتیاز : آبی پوشان شهر باران با تساوی در برابر زردپوشان اصفهانی هفتمین امتیاز این فصل خود را کسب کردند، چرا که داماشی ها پیش از این دیدار با یک برد و سه تساوی شش امتیازی بودند و با کسب این یک امتیاز هفت امتیازی شدند تا معدل یک امتیاز در هر بازی برای آنها به ثبت برسد. هر چند که در این میان یک امتیاز داماش به لطف کمیته انضباطی کسر شده اما هنوز این مسئله درکمیته استیناف در حال تجدید نظر بوده  و قطعیت پیدا نکرده است.

۵- سیف الهی و دقایق ۶۸ و ۶۹ :  روح الله سیف اللهی  خرید جدید این فصل داماش تا کنون دو گل برای تیمش به ثمر رسانده و جالب اینکه هر دو گل این بازیکن در بازی های خانگی به ثمر رسیده و باعث شده تا بازی های تیمش با تساوی یک بر یک به پایان برسد. اما جالب تر اینکه سیف الهی اولین گلش را در بازی دوم خانگی داماش برابر نفت تهران در دقیقه ۶۸ به ثمر رساند و این بار هم وی در دقیقه ۶۹ برای تیمش در چهارمین بازی خانگی به گلزنی پرداخت. حال باید دید آیا سیف الهی در ششمین بازی خانگی داماش در دقیقه هفتاد موفق به گلزنی و ثبت یک رکورد منحصر به فرد خواهد شد یا خیر ؟

۶- وجه مشترک تساوی های خانگی : داماش تا کنون در سه بازی از چهار بازی خانگی اش به تساوی یک بر یک دست یافته و البته وجه مشترک هر سه تساوی این است که این تیم در هر سه بازی ابتدا گل نخست را از حریفان خود دریافت کرده و پس از آن بازی را به تساوی کشانده است. البته داماشی ها تنها یکبار در بازی مقابل استقلال گل اول را به ثمر رسانده و از حریف خود پیش افتادند که همان یک بارهم با دریافت دو گل بازی را با حساب دو بر یک به  آبی پوشان تهرانی واگذار کردند.

۷-داماش موفق تر در خارج از خانه  : شاگردان ناظمی تا کنون درهفت بازی خود در لیگ برتر ، چهار بار در خانه به میدان رفته اند و  سه امتیاز کسب کرده اند و در عوض در سه باری که در خارج از خانه به میدان رفته اند چهار امتیاز اندوخته اند  تا  در مجموع عملکرد خارج از خانه داماش بهتر از نتیجه گیری های خانگی باشد. همچنین آنها در بازی های خارج از خانه خود تاکنون دو بار بدون گل خورده از زمین خارج شده اند اما در خانه هنوز نتوانسته اند بدون گل خورده از میدان بیرون بیایند.

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)