blank

این بار اما خبرى از حواشى خاص بین تماشاگران دو تیم تبود. صد، صد و پنجاه هوادار سپاهان سرشان به کار خودشان گرم بود و شش ، هفت هزار هوادار داماش هم دنبال هدفى دیگر مى گشتند. در اصل سوژه اصلى تماشاگران حاضر در ورزشگاه عضدى ربطى به اتفاقات داخل زمین نداشت، قهرمان منفى عضدى […]

این بار اما خبرى از حواشى خاص بین تماشاگران دو تیم تبود. صد، صد و پنجاه هوادار سپاهان سرشان به کار خودشان گرم بود و شش ، هفت هزار هوادار داماش هم دنبال هدفى دیگر مى گشتند. در اصل سوژه اصلى تماشاگران حاضر در ورزشگاه عضدى ربطى به اتفاقات داخل زمین نداشت، قهرمان منفى عضدى یک گیلانى بود به نام استاد حسن زاده رییس کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال!
هنوز در حدود یک ساعت به شروع بازى مانده بود که فریادهاى: حسن زاده، مافیا … فحش نمى دن رشتى ها در ورزشگاه طنین انداز شد. بعد هواداران داماش تجلیل از دفاع تمام قد عابدینى از آنها در برنامه سکو که حسن زاده را بیش از ده دقیقه زیر آماج واژه هاى تند و تهدید آمیز قرار داده بود، فریاد ایران ، آسیا ، امیر عابدینى سر دادند و بلافاصله با تندتر شدن جو ورزشگاه شعارها: کفاشیان ، حسن زاده حیا کنید … فدراسیون رو رها کنید فریاد غالب ورزشگاه بود که مجال نمى داد صدا به صدا برسد! بازار پرده نویسى هم طبق معمول داغ داغ بود، گروهى با آوردن پرده نوشته: “نَوَد ، کمتر دَوَد” به زبان رشتى به عادل اتهام دروغگویى زده بودند و گروهى هم نوشته شان به رشتى بودنشان افتخار مى کردند. اما جالب ترین پرده نوشته یک پرچه زرد رنگ بود که روى آن به فارسى و انگلیسى نوشته شده بود: No 1 ( one) Likes us! ” هیچکس ما رو دوست نداره! پرده اى که چند دقیقه بعد با اعتراض جلال مرادى مسئول برگزارى مسابقه مواجه گریدید تا جمع آورى شود! اما وقتى که کسى توجهى به آن نکرد دست به دامان الماس خاله رییس هیات فوتبال گیلان شد و زمانى که تلفن هاى پیاپى رییس به مسئولان داماش بى نتیجه ماند، جناب جلال خان مرادى به همراه چند مامور امنیتى فاتحانه آن نوشته مبتذل را جمع آورى نمودند!!
البته نوشته از نرده هاى ورزشگاه به روى دست هواداران آن بالاها رفت با شعار: حسن زاده ، مافیا … دشمن ما رشتى ها!! حالا هواداران داماش در ورزشگاه عضدى نه به تیم مهمان کارى دارند و نه داور و نه شخص دیگرى، این روزها رشتى ها کفاشیان و حسن زاده و شرکا را دشمن شماره یک تیم شهرشان مى دانند، فدراسیونى که با انتخاب دواران پر اشتباه هر بازى حداقل یک اشتباه تاثیرگذار علیه تیمشان مى گیرند و کمیته انضباطى هم با زدن تیر خلاص امتیازات به سختى کسب شده شان را کم مى کنند. باید دید در نهایت برنده این جنگ تازه آغاز شده کدام طرف ماجرا خواهند بود؟

نویسنده: رادنى دیدار

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)