blank

به گزارش خزرآنلاین، منابع آگاه فاش ساختند از آنجا که فحاشی به داور، بازیکنان، مربیان، مجریهای تلویزیونی، توپ جمع کنها، تماشاگران و سایرین به طور معمول همه روزه در ورزشگاهها انجام می شود و محرومیتی در پی ندارد، این محرومیت احتمالا به سبب پرتاب “بطری” بوده است. آنان همچنین درخصوص اینکه بطری مذکور محتوی چه […]

به گزارش خزرآنلاین، منابع آگاه فاش ساختند از آنجا که فحاشی به داور، بازیکنان، مربیان، مجریهای تلویزیونی، توپ جمع کنها، تماشاگران و سایرین به طور معمول همه روزه در ورزشگاهها انجام می شود و محرومیتی در پی ندارد، این محرومیت احتمالا به سبب پرتاب “بطری” بوده است. آنان همچنین درخصوص اینکه بطری مذکور محتوی چه چیزی بوده و از چه زاویه ای پرتاب و با چه زاویه ای برخورد کرده است که حساسیت فدراسیون فوتبال را برانگیخته، توضیحی ندادند.

در همین زمینه پیش بینی می شود در روزهای آینده کمیته انظباطی پس از ساعتها کار تخصصی جدول مقایسه ای ارتباط ابعادی و تعدادی بطری با میزان محرومیت تیمها را منتشر سازد. نسخه ای از این جدول به خزرآنلاین رسیده و جهت اطلاع منتشر می شود. (خزرآنلاین مسئولیتی در مورد صحت این جدول نداشته و تنها انتشار آنرا بر عهده دارد)

۱-      پرتاب بطری آب معدنی کوچک و اصابت از محل درب بطری، با برند داماش، کسر ۵ امتیاز با برند متفرقه، کسر ۱ امتیاز

۲-      پرتاب بطری آب معدنی کوچک و اصابت از محل انتها، با برند داماش، کسر ۷ امتیاز با برند متفرقه، کسر ۲ امتیاز

۳-      پرتاب بطری دلستر و اصابت به هر جا از محل درب کسر ۵ امتیاز، از محل انتها، کسر ۸ امتیاز

۴-      پرتاب بطری نوشابه یک و نیم لیتری با هر زاویه و هر نوع برخورد، کسر ۱۰ امتیاز

۵-      پرتاب بطری نوشابه دو لیتری، سه جلسه محرومیت از بازی خانگی و کسر ۱۵ امتیاز

۶-      پرتاب بطری نوشابه دو و نیم لیتری خارجی، خروج از لیگ برتر و محرومیت مادام العمر بازیکنان

۷-      هرگونه شعار حاوی کلمات شیشه، نوشابه، بطری از سوی تماشاگران و یا به همراه داشتن پلاکارد، بنر و کاغذ A$ محتوی کلمات فوق، لغو امتیاز تیم به صورت مادام العمر

یک کارشناس آگاه این کمیته همچنین اعلام کرده اگر جرایم فوق در هر بازی فوتبال داخلی رخ بدهد، هربار از تیم داماش گیلان بعلت ابداع این حرکت یک امیتاز کسر خواهد شد. وی گفت در مورد بازیهای خارجی پخش شده از تلویزیون در حال بررسی هستیم و ممکن است بعلت تخلفات مشابه که تصویر آنها پخش می شوند هم مجازاتهایی برای تیم داماش گیلان درنظر بگیریم.

گفتنی ست دهان برخی تحلیلگران مدتی است از تعجب باز مانده و هنوز بسته نشده است.

نویسنده: کارشناس آگاه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)