blank

به گزارش خزرآنلاین یکی از اهالی روستای چایجان شهرستان رودسر که با این معظل مواجه است، گفت: جمع آوری زباله در این روستا هفته ای یک بار صورت می گرفت با این حال الان چندین هفته است که زباله ها انباشته شده و کسی جوابگو نمی باشد. وی افزود: با توجه به اینکه در فصل تابستان […]

به گزارش خزرآنلاین یکی از اهالی روستای چایجان شهرستان رودسر که با این معظل مواجه است، گفت: جمع آوری زباله در این روستا هفته ای یک بار صورت می گرفت با این حال الان چندین هفته است که زباله ها انباشته شده و کسی جوابگو نمی باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه در فصل تابستان هستیم، انباشت زباله ها و گرمی هوا بوی تعفن را دو برابر کرده  و باعث تجمع حیوانات و حشرات موزی شده است.

اکنون علیرغم بی توجهی مسئولین، شوراهای روستا تصمیم گرفته اند تا خودشان دست به کار شده و این مشکل را که بخش اعظم آن از کارخانه کمپوست رودسر منشا می گیرد را پیگیری نمایند، شاید با این کار مشکل زباله های روستا حل شود اما معلوم نیست تکلیف زباله های جمع آوری شده را چه کسی روشن خواهد کرد و در کجا انباشته خواهند کرد، شاید در کنار رودخانه ها یا سواحل دریا !

این مشکل زمانی حادتر می شود که مسافران بسیاری از اقصی نقاط کشور به این شهرستان می آیند تا از طبیعت بکر روستاها لذت ببرند ولی متأسفانه چنین صحنه های دلخراشی به جای جذب کردن آنها صد در صد باعث فرارشان می شود.

لذا درخواست اهالی روستاها  از مسئولین رسیدگی هرچه سریعتر به این مشکل است قبل از اینکه پیچیده تر شود.

نویسنده: سحر مهدی پور

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)