blank

به گزارش خزرآنلاین، در روز دوم هفته چهارم سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس)  تیم‌های ملوان بندر انزلی و استقلال خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند . آبی‌های اهواز پس از پیروزی خانگی دو بر صفر در برابر ذوب‌آهن در هفته نخست و تساوی امیدوارکننده خارج از خانه در برابر مس در […]

به گزارش خزرآنلاین، در روز دوم هفته چهارم سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس)  تیم‌های ملوان بندر انزلی و استقلال خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند .

آبی‌های اهواز پس از پیروزی خانگی دو بر صفر در برابر ذوب‌آهن در هفته نخست و تساوی امیدوارکننده خارج از خانه در برابر مس در هفته دوم، در هفته سوم در خانه در برابر سایپا متوقف شدند .

شاگردان عب (عبدالله ویسی) که تیمی بومی را راهی لیگ سیزدهم کرده‌ است ، می خواهند خود را به عنوان شگفتی‌ساز لیگ سیزدهم معرفی کنند .

این تیم که تا کنون نتایج قابل قبولی را با توجه به نخستین حضورش در لیگ برتر کسب کرده‌ است در صدد تداوم شکست‌ناپذیری خود در این رقابت‌هاست .

استقلال صنعتی خوزستان در این دیدار که در انزلی برگزار می‌شود بازی سختی را در برابر قوی سپید انزلی که از امتیاز میزبانی بهره می برد ، خواهد داشت .

در سوی دیگر ملوانی قرار دارد که در این فصل سنت‌شکنی کرده و برای نخستین بار از یک مربی خارجی به نام دراگان اسکوچیچ در راس کادر فنی خود استفاده کرده است .

ملوانی‌ها که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیستند در سه هفته نخست نتوانسته‌اند از لحاظ نتیجه گیری انتظار هواداران پر شور خود را برآورده کنند . هواداران از نحوه بازی تیم محبوب خود راضی هستند و بی صبرانه در انتظار اولین پرواز خانگی کالاگان ها (قوهای سپید) هستند .

ملوانان در هفته نخست در قم برابر صبا با یک گل از روی نقطه پنالتی شکست خوردند، در هفته دوم در مصاف با داماش به تساوی بدون گل دست یافتند و در هفته سوم نیز در تهران برابر راه‌آهن به همین نتیجه رضایت دادند .

ملوان در سه بازی گذشته خود تاکنون موفق به گلزنی نشده و نزدیک به ۲۰۰ روز از آخرین پیروزی این تیم در لیگ برتر می‌گذرد .

هم‌اکنون در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر ، تیم استقلال خوزستان با پنج امتیاز در رده هفتم است و ملوان با توجه به کسر یک امتیاز از این تیم با یک امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارد .

محرومیت محسن قهرمانی بعد از دیدار پرسپولیس و تراکتور سازی به پایان رسیده و او بعد از دو هفته غیبت در بندرانزلی ، دیدار ملوان و استقلال خوزستان را سوت می زند .  

باید دید جدال آبی‌های صنعتی خوزستان و قوی سپید انزلی در هفته چهارم به سود کدامیک پایان خواهد یافت ، آیا استقلال خوزستان موفق به کسب نخستین پیروزی خارج از خانه خواهد شد یا ملوانان به ناکامی‌های هفته‌های آغازین در نتیجه‌گیری و گلزنی پایان می‌دهند؟

دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و استقلال صنعتی خوزستان از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه عصر امروز ( یکشنبه) در ورزشگاه تختی انزلی آغاز می شود.

نویسنده: کاوه چلمبری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)