blank

خزر آنلاین: آیا نتیجه تساوی در بازی داماش و نفت عادلانه بود ؟ فکر می کنم حق ما برد  بود ، اما دو تیم در مجموع  بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و حتی می توانم بگویم این دیدار از زیباترین بازیهای هفته سوم لیگ برتر بود. تیم نفت از تیمهای خوب فوتبال کشورمان است […]

خزر آنلاین: آیا نتیجه تساوی در بازی داماش و نفت عادلانه بود ؟

فکر می کنم حق ما برد  بود ، اما دو تیم در مجموع  بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و حتی می توانم بگویم این دیدار از زیباترین بازیهای هفته سوم لیگ برتر بود. تیم نفت از تیمهای خوب فوتبال کشورمان است که  ا کادر فنی و باززیکنان بسیار خوبی برخوردار است ، اما ما بهتر از این تیم بازی کردیم و بیشتر از حریف صاحب توپ و میدان بودیم و موقعیتهای زیادی برای گلزنی به دست آوردیم که متاسفانه با بی دقتی و بد شانسی از دست رفت.

خزر آنلاین: در سومین بازی فصل خود سومین مساوی متوالی را کسب کردید. به نطر شما این نتیجه قابل قبول است؟

در این بازی اگر با بدشانسی مواجه  نمی شدیم می توانستیم برنده از میدان بیرون بیاییم اما با این وجود این مساوی ها در اوایل فصل نتیجه بدی نیست. چون هنوز در هفته های ابتدایی لیگ برتر هستیم  و در ادامه هفته به هفته بهتر می شویم و می توانیم نتایج بهتری بگیریم.

خزر آنلاین: مشکلات مالی داماش به کجا رسیده ؟

سه سال است که مشکلات مالی گریبان گیر  تیم ما شده و به تیم ضربه می زند. سال اول این مشکلات زیاد نبود و ما هفتیم شدیم. پارسال کمی مشکلات بیشتر شد و ما در نهایت یازدهم شدیم و امسال هم که از همین ابتدای فصل فشار این مشکلات به اوج خود رسیده است. باور کنید بازیکنان ما بابت این مشکلات در تمرینات  تمرکز ندارند ، زیرا اکثر بازیکنان غیر از فوتبال شغل دیگری ندارند و از همین راه  زندگی خود را می گذرانند.

خزر آنلاین: بالاخره این مشکلات به کجا ختم خواهد شد. آیا حل شدنی است ؟

به ما  قول هایی داده اند که  قرار است ظرف چند روز آینده تکلیف بازیکنان مشخص شود. اما تاکنون که علیرغم وعده های و قولهای قبلی هیچ خبری نشده است. واقعا حیف است که این مشکلات به داماش ضربه بزند. زیرا ما تیمی خوب و مردمی داریم و هواداران عاشق این تیم هستند و از مسئولین استانی و شهر رشت می خواهم به داد این تیم برسند و به داماش کمک کنند.

خزر آنلاین: موضوع اعتصاب چیست ؟ شنیده شده که بازیکنان قرار است دست به اعتصاب بزنند .

 بحث اعتصاب نبوده بلکه بازیکنان از وعده و وعید ها خسته و کلافه شده اند و فقط می خواهند تکلیف خود را روشن کنند که طرف حساب ما برای گرفتن پول چه کسی است. قبل از بازی با نفت هم بازیکنان نمی خواستند در تمرینات شرکت کنند اما با صحبتهای آقای ناظمی و مربیان به تمرینات بازگشتند و مقابل نفت به میدان رفتند. اما اکنون تصمیم گرفته ایم  تا روشن شدن تکلیف خود تمرین نکنیم.

قبل از شروع فصل  چندین تن از بازیکنان ما از تیمهای دیگر پیشنهاد داشتند اما به خاطر علاقه به شهرخود و هواداران در داماش ماندند اما شرایط برای ما واقعا سخت شده است.

خزر آنلاین: در این فصل چه آینده ای را برای داماش متصور هستید ؟

ما در بازیهای پایانی فصل گذشته  با شکست دادن سپاهان و استقلال عملا نشان دادیم توانایی های بالایی داریم و با توجه به نفرات خوب و باتجربه ای که داریم و نیز بازیکنان جوان و با انگیزه ای که در اختیار گرفته ایم  اگر مشکلات مالی حل شود ،  حتی می توانیم سهمیه هم کسب کنیم  ، چون داماش واقعا از چنین توان و پتانسلی بر خوردار است.

نویسنده: گفتگو با علیرضا نظیف کار مدافع داماش

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)