blank

به گزارش خزرآنلاین، در راستای حل قطعی مشکل ترافیک محور سیاهکل-دیلمان که در اثر تردد تریلی های کارخانه سیمان دیلمان پدید امده بود،معاون عمرانی استانداری گیلان پیشنهاد داد که این کارخانه تعطیل شود. اما مدیر کل راه و شهرسازی استان گیلان سریعا وارد میدان شد و با رد این پیشنهاد اعلام کرد که اصلا خود […]

به گزارش خزرآنلاین، در راستای حل قطعی مشکل ترافیک محور سیاهکل-دیلمان که در اثر تردد تریلی های کارخانه سیمان دیلمان پدید امده بود،معاون عمرانی استانداری گیلان پیشنهاد داد که این کارخانه تعطیل شود. اما مدیر کل راه و شهرسازی استان گیلان سریعا وارد میدان شد و با رد این پیشنهاد اعلام کرد که اصلا خود جاده باید بسته شود. این عزیزان که اصلن هیچ توجهی به بحث اشتغال و گردشگری و جاده و نظایر آن نداشتند هیچ یک حاضر نشدند از پیشنهاد خود عقب نشینی کنند و با این اوصاف در روزهای آینده هم کارخانه تعطیل خواهد شد و هم جاده سیاهکل- دیلمان کلا مسدود می شود.

این اولین باری است که طرحی نوین برای ریشه کنی مشکل ترافیک ابراز می شود و پیش بینی می گردد پس از این بیشتر از نخبگان ایرانی در کرسی های علمی دانشگاههای معتبر دنیا دعوت گردد. در همین زمینه چون بسیاری از تریلی های کارخانجات بزرگ کشور در محورهای مواصلاتی تردد می کنند، احتمالا در روزهای آینده گروهی از کارخانجات بزرگ صنعتی کشور از جمله ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی آبادان و تراکتورسازی تبریز به همراه کلیه راههای مواصلاتی آنها با استقبال از این طرح تعطیل خواهند شد. در همین زمینه و بی ارتباط به مساله، آمریکا نیاز به تحریم های بیشتر علیه ایران را تا اطلاع ثانوی متنفی دانست!

نویسنده: کارشناس آگاه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)