blank

به گزارش خزرآنلاین، در همین راستا در حالی که مشخص نبود این آراء در کجا مخفی شده بودند، عده ای از مردم شهرستان رشت خواستار بازشماری مابقی صندوقها شدند. این افراد عقیده دارند در صورتی که همه صندوقها بازشماری شوند احتمالا در تعداد مجموع آرا هم تغییرات جدی رخ خواهد داد و مشارکت مردم افزایش […]

به گزارش خزرآنلاین، در همین راستا در حالی که مشخص نبود این آراء در کجا مخفی شده بودند، عده ای از مردم شهرستان رشت خواستار بازشماری مابقی صندوقها شدند. این افراد عقیده دارند در صورتی که همه صندوقها بازشماری شوند احتمالا در تعداد مجموع آرا هم تغییرات جدی رخ خواهد داد و مشارکت مردم افزایش خواهد یافت. ستاد محمدباقر قالیباف نیز شاید بی میل نباشد که برخی از صندوقهای آراء انخابات ریاست جمهوری توسط همین گروه بازشماری شوند. اما این گروه وقت خود را بسیار محدود عنوان کرده و اعلام کرده است از این پس تنها با تعیین وقت قبلی بازشماری خواهد کرد.

این در حالی است که از قدیم تصور غلطی در میان عوام رایج بوده مبنی بر اینکه اگر چیزی دوباره شمرده شود، حتما کم خواهد شد. اما منتخبین شورای شهر رشت در اولین گام نشان دادند برای تغییر در باورهای غلط آمده اند و می خواهند تحولات عجیب و غریبی را رقم بزنند.

در همین زمینه از هیات محترم نظارت درخواست می شود نسبت به بازشماری آمار اشتغال، سرانه فضای سبز و همچنین میزان افزایش درآمد کارمندان دولت در سال جاری سریعا اقدام نمایند. 

نویسنده: کارشناس آگاه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)