blank

نمای کلی : ملوانی ها در دو دیدار قبلی خود یک شکست بیرون از خانه در مقابل صبای قم و یک تساوی خانگی در برابر داماش گیلان در دربی سنتی فوتبال گیلان را کسب کرده اند و تاکنون از بابت امتیاز گیری نتوانسته اند رضایت خاطر هواداران خود را کسب کنند. البته آنچه که در […]

نمای کلی :

ملوانی ها در دو دیدار قبلی خود یک شکست بیرون از خانه در مقابل صبای قم و یک تساوی خانگی در برابر داماش گیلان در دربی سنتی فوتبال گیلان را کسب کرده اند و تاکنون از بابت امتیاز گیری نتوانسته اند رضایت خاطر هواداران خود را کسب کنند. البته آنچه که در این میان هواداران ملوان را خوشبین می کند این است که ملوان امسال تغییرات زیادی را هم در جمع بازیکنان و هم در کادر فنی خود داشته و آنها منتظرند تا با گذر زمان این ترکیب جدید جا بیفتد. همان طور که دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات ملوان هم در مصاحبه مطبوعاتی پس از بازی با داماش از ملوانی ها خواست تا برای ساختن ملوان ایده آل به وی فرصت دهند.

از سویی دیگر اهمیت امتیازات این دیدار ها هم چیزی نیست که بر کسی پوشیده بماند و به راحتی نمی توان از آن صرف نظر کرد. از این رو ملوانان در این دیدار تلاش خود را بکار خواهند بست تا با کسب نخستین پیروزی فصل ، آن هم در بیرون از خانه موجبات شادمانی هواداران خود را فراهم کنند. البته ملوان تاکنون در دو دیدار قبلی خود در لیگ برتر هیچ گلی را به ثمر نرسانده است و در این دیدار به دنبال شکستن این طلسم هم خواهد بود.

در سوی مقابل راه آهنی ها با سرمربی جدیدشان در فصل جدید لیگ برتر تا کنون یک تساوی خانگی در برابر مس کرمان و یک پیروزی خارج از خانه پر گل در مقابل سایپا  را کسب کرده اند و کسب سه امتیاز دیدار با ملوان می تواند آنها را در زمره  بالا نشینان جدول قرار دهد و ا این رو راه آهنی ها برای این بای از انگیزه های بالایی برخوردارند.

بازیکنان تاثیرگذار دو تیم :

بدون شک سید جلال رافخایی امید اول گلزنی ملوانان در خط حمله این تیم به حساب می آید و در کنار وی محسن یوسفی هم که در دیدار قبلی ملوانان چهره قابل قبولی از خود ارایه کرده بود  نیز از دیگر بازیکنان مثمرثمر ملوان بوده و شاهین ثاقبی جوان هم تا این جای کار نشان داده که مایه های تبدیل شدن به ستاره جدید ملوانی ها را دارد. اما در سمت دیگر میدان هم امین منوچهری تاثیر گذارترین بازیکن در خط حمله راه آهنی ها می باشد و  فرزاد آشوبی و میلاد نوری هم از دیگر بازیکنان مثمر ثمر این تیم محسوب می شوند.

وضعیت دو تیم در جدول رده بندی :

در حال حاضر تیم فوتبال ملوان بندر انزلی  با یک امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر قرار دارد و راه آهن تهران هم با چهار امتیاز در مکان سوم جدول  و ده پله بالاتر از ملوان جای دارد.

دیدنی های بازی :

تقابل اندیشه های منصور ابراهیم زاده بر روی نیمکت سرمربیگری راه آهن به عنوان یکی از سرمربیان موفق ادوار مختلف  لیگ برتر  با تفکرات تاکتیکی دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات ملوان می تواند بر جذابیت های این دیدار بیفزاید. 

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)