blank

نمای کلی : داماشی ها در این دیدار در حالی در مقابل حریف خود صف آرایی می کنند که در دو دیدار قبلی خود در لیگ برتر دو تساوی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و از این رو در این دیدار با انگیزه کسب نخستین پیروزی خود در فصل جدید رقابتهای لیگ […]

نمای کلی :

داماشی ها در این دیدار در حالی در مقابل حریف خود صف آرایی می کنند که در دو دیدار قبلی خود در لیگ برتر دو تساوی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند و از این رو در این دیدار با انگیزه کسب نخستین پیروزی خود در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر به میدان خواهند رفت.

آبی پوشان رشتی پس از پشت سر گذاشتن دیدار خود در دربی سنتی گیلان اکنون فارغ از مسایل این دیدار ، در این دیدار خانگی تلاش خواهند کرد تا با استفاده از امتیازات میزبانی و به ویژه حمایت پر شور هواداران خود بتوانند به هر سه امتیاز مسابقه دست پیدا کنند و با خیالی راحت تر به استقبال هفته های آینده بروند. هر چند که پابرجا ماندن مشکلات مالی ، کماکان یکی از دغدغه های این روزهای رشتی ها محسوب می شود

اما در سوی دیگر میدان بازیکنان نفت تهران هم در دو بازی قبلی خود یک پیروی خارج از خانه در مقابل فجر سپاسی شیراز و یک شکست خانگی در برابر صبای قم را کسب کرده اند  و فعلا تیمی غیر قابل پیش بینی نشان داده اند. آنچه که مسلم بوده  این است که شاگردان یحیی گل محمدی به هیچ عنوان دوست ندارند تا در رشت دومین باخت متوالی خود را تجربه کنند و از این رو تمام تلاش خود را به کار می بندند تا با کسب امتیاز رشت را ترک کنند.

بازیکنان تاثیرگذار دو تیم :

در ترکیب داماش محمد رضا مهدوی امید اول رشتی ها در میانه میدان به حساب می آید و در کنار وی علیرضا نظیف کار و محمد آبشک  هم از دیگر بازیکنان تاثیر گذار داماش محسوب می شوند ، هر چند که افشین چاووشی هم در صورت رفع مصدومیتش و حضور در میدان ، با تجربه بالایش می تواند در این بازی به مدد آبی پوشان رشتی بیاید. در سوی مقابل هم مهرداد اولادی امید اول گلزنی نفتی ها در این مصاف قلمداد می شود و در کنار وی سوشا مکانی در درون دروازه و رسول نویدکیا در خط هافبک از دیگر مهره های ارزشمند این تیم قلمداد می شوند.

وضعیت دو تیم در جدول رده بندی :

 در حال حاضر تیم فوتبال داماش گیلان با دو امتیاز در رده نهم جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر قرار دارد و نفت تهران هم با سه امتیاز در مکان هفتم  و دو پله بالتر از داماش جای دارد.

دیدنی های بازی :

هرچند که حسین ابراهیمی بازیکن فصل گذشته داماش و این فصل نفت به دلیل اخراج در بازی قبلی مصاف با همبازیان سابق خود را از دست داده اما تقابل مهرداد اولادی و پویا نزهتی بازیکنانی که در این فصل از ملوان به نفت پیوستند ، هم با داماشی ها در این دیدار می تواند در نوع خود جالب توجه باشد.

ضمن اینکه افشین ناظمی و یحیی گل محمدی دومین دوئل خود را پس از رویارویی در دیدار داماش و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی تجربه می کنند.

نویسنده: میثم محبوب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)