blank

به گزارش خزرآنلاین حدود ۵۰ دقیقه پس از پایان دیدار تیم های فوتبال ملوان و داماش رشت اتفاق تلخ و تکان دهنده ای در ورزشگاه تختی بندرانزلی رخ داد . حدود ۵۰ دقیقه پس از پایان بازی ، مسوولان برای خروج هواداران تیم داماش از ورزشگاه تصمیم گرفتند برای اینکه آرامش مردم اطراف ورزشگاه در […]

به گزارش خزرآنلاین حدود ۵۰ دقیقه پس از پایان دیدار تیم های فوتبال ملوان و داماش رشت اتفاق تلخ و تکان دهنده ای در ورزشگاه تختی بندرانزلی رخ داد .

حدود ۵۰ دقیقه پس از پایان بازی ، مسوولان برای خروج هواداران تیم داماش از ورزشگاه تصمیم گرفتند برای اینکه آرامش مردم اطراف ورزشگاه در آن ساعت از شب بیشتر از بین نرود با پاکسازی کامل ورزشگاه ، اتوبوس های حامل هواداران تیم میهمان را از درب اصلی ورزشگاه وارد مجموعه ورزشی شهید پیشگاه هادیان نمایند.

در این بین با کمک مسوولان نیروی انتظامی ، هواداران تیم داماش رشت به ورودی اصلی ورزشگاه تختی انتقال یافتند و درست در زمانی که مسوولان در حال ساماندهی این افراد در اتوبوس ها بودند عده ای با حمله به تندیس کاپیتان فقید تیم ملی فوتبال ایران سبب آسیب دیدن این تندیس شدند که در این بین یکی از انزلی چی های حاضر در ورزشگاه با درگیری و فریاد مانع از شکستن تندیس کاپیتان سیروس قایقران شد.

این در حالی است که به گفته فرد شاهد این ماجرا ، این افراد با فحش های رکیک به اسطوره فوتبال ایران و گیلان توهین می کردند و پس از جدا کردن تندیس از سکوی مربوطه قصد به زمین زدن آن را داشتند که خوشبختانه با حرکت به موقع مسوولان نیروی انتظامی این حرکت گستاخانه ناکام ماند و مسوولان محترم نیروی انتظامی این افراد را مجبور کردند تا تندیس را در جای خود قرار دهند.

متاسفانه تا به امروز شاهد چنین اتفاق تلخ و نادری در دربی های انجام شده نبودیم و هیچگاه در این بازی ها به اسطوره های دو شهر توهین نشده بود که این عمل زشت برای اولین بار توسط هواداران تیم داماش صورت پذیرفت .

متاسفانه این افراد هنگام سوار شدن بر اتوبوس ها تعدادی سنگ با خود به داخل اتوبوس برده و در مسیر به مغازه ها و اتومبیل های پارک شده در حاشیه خیابان حمله کرده و خسارت های بسیار زیادی به بار آورده اند !

امیدواریم مسوولین باشگاه ملوان بندرانزلی به این حرکت زشت پاسخ محکمی دهند و از مسوولین فدراسیون فوتبال می خواهیم برای این تیم و هوادارانش که رکورد محرومیت و جریمه را در فصل گذشته برای تیم خود به ارمغان آورده اند فکر چاره ای باشد ، چون هر چه قدر با این افراد مدارا می شود متاسفانه بدتر از قبل عمل می کنند.

قطعا مردم انزلی این اتفاق تلخ را به مردم با فرهنگ و اصیل رشت نسبت نخواهند داد و این اتفاق با همه تلخی ها گزندی به ارتباط محکم مردم این دو شهر وارد نخواهد ساخت.

نویسنده: کاوه چلمبری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)