blank

خزرآنلاین : بازی داربی نتوانست انتظارات فوتبالدوستان را برآورده کند ، چرا ؟ واقعیت این است که حساسیت های بیش از اندازه این دربی ، از  کیفیت بازی کاسته بود و تاثیری منفی روی بازی هر دو تیم گذاشته بود و به همین دلیل نتوانستیم بازی خوبی را انجام دهیم. به علاوه این ها حاشیه […]

خزرآنلاین : بازی داربی نتوانست انتظارات فوتبالدوستان را برآورده کند ، چرا ؟

واقعیت این است که حساسیت های بیش از اندازه این دربی ، از  کیفیت بازی کاسته بود و تاثیری منفی روی بازی هر دو تیم گذاشته بود و به همین دلیل نتوانستیم بازی خوبی را انجام دهیم. به علاوه این ها حاشیه ها این بازی را برای ما سخت کرده بود، وگرنه  دیدار چندان مشکلی  نبود و می توانست بهتر از این ها باشد.

خزرآنلاین :  به نظرشما مساوی نتیجه ای عادلانه بود ؟

اگر روی ضربات آخر با دقت بیشتری عمل می کردیم می توانستیم هر سه امتیاز بازی را بگیریم. در دقیقه آخر بازی فرصت بسیار خوبی نصیب ما شد که اگر مهدوی و متوسل زاده  با هم قاطی نمی کردند می توانستیم دروازه ملوان را باز کنیم. به عقیده من ما اگر قدر فرصت های گلزنی خود را می دانستیم می توانستیم با دست پر از انزلی برگردیم.

 خزرآنلاین : در هفته اول در مقابل سایپا هم به دلیل از دست دادن موقعیت های گلزنی از رسیدن به سه امتیاز باز مانده بودید …

بله ، ما باید قدر موقعیت هایمان را بدانیم و با  دقت در ضربات آخر نگذاریم امتیازات ارزشمندی را از دست دهیم و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد . چون ما مهاجمان خوب و باتجربه ای داریم و امیدوارم هر چه زودتر پایشان به گلزنی باز شود.

خزرآنلاین : اولین حضورت را در داربی سنتی فوتبال گیلان تجربه کردی ، از فضای این داربی بگو ؟

اولین بار بود که این دربی را تجربه می کردم ، فضای این بازی خیلی سنگین بود و حتی برایم از فضای  دیدار استقلال و داماش که در مقابل تماشاگران بی شمار استقلال در استادوم آزادی به میدان رفته بودم هم سنگین تر بود. دلیل این موضوع اهمیت بسیار زیاد این بازی برای هواداران دو تیم بود و می دیدم که این دیدار چقدر حساس و مهم است  و باید بگویم که همین موضوع باعث شده بود  که در اول بازی کمی استرس داشته باشم  اما در ادامه استرسی نداشتم.

خزرآنلاین : از عملکرد خودت در این بازی راضی هستی ؟

من  تمام تلاشم را انجام دادم تا وظایفم را به خوبی  در زمین اجرا کنم و البته خودم نباید در این مورد چیزی بگویم اما کادر فنی در پایان بازی از عملکردم اظهار رضایت کردند.

خزرآنلاین : از حاشیه های این دربی بگو؟

 قبل از بازی خیلی ها تلاش کرده بودند تا فحاشی های این بازی را کاهش دهند اما یک عده تماشاگر نما باز هم اقدام به فحاشی کردند و حتی در یک صحنه به کاپیتان تیم ما توهین های شدیدی هم کردند و به نظرم  کلماتی شنیده می شد که اصلا درست نبود. به عقیده من هواداران ما فقط  تیم خود را تشویق کردند ولی هواداران ملوان حاشیه ها را شروع کردند . امیدوارم این حرکات ناشایست در آینده کمتر شود چون واقعا زشت بوده و زیبنده محیط ورزشگاههای فوتبال نیست و فکر نمی کنم آنهایی که دست به چنین حرکاتی می زنند به خاطر فوتبال به ورزشگاه آمده باشند، چون اصلا به بازی کاری نداشتند .

خزرآنلاین : گویا این حواشی بعد از بازی و حتی در مسیر بازگشت شما به رشت هم وجود داشته و اتفاقات ناگواری افتاده ، درسته ؟

بله ، در حال برگشت در حالی که توسط  نیروی انتظامی اسکورت هم شده بودیم اما بعضی افراد در طول مسیر از کنار خیابان اقدام به پرتاب سنگ و پاره های آجر به سمت اتوبوس می کردند که در یک مورد سنگهای پرتابی به شیشه اتوبوس اصابت کرد و موجب شکسته شدن آن شد. این سنگ به قسمتی اصابت کرد که جهانگیر عسگری در آنجا نشسته بود و البته  او شانس آورد که شیشه اتوبوس دو جداره بود و گرنه معلوم نبود چه بلایی بر سر وی می آمد.

باور کنید در طول مسیر بازگشت با وجود خستگی ناشی از بازی ، استرس داشتیم و وقتی میدان ورودی شهر رشت را دیدیم احساس آرامش پیدا کردیم.

واقعا  انجام این کارها هم ناپسند و هم خطرناک  است و و به نظرم آنهایی که چنین اقدامی را انجام می دهند هیچ تعلقی به فوتبال ندارند و برای مقاصد دیگری به استادیوم می آیند. 

نویسنده: گفتگو با هادی محمدی بازیکن داماش

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)