blank

ملوان نامی است که نه فقط برای من، انزلیچی ها، بلکه برای همه طرفدارانش مقدس است. ملوان مانند یک مروارید، نه یک الماس، نه … هیچ واژه ای برای توصیف آن پیدا نمی کنم. او به تنهایی زیباترین است. ملوان فقط یک اسم نیست و قلم قاصر از بیان تمامیت آن است.  ملوان مختص مردان […]

ملوان نامی است که نه فقط برای من، انزلیچی ها، بلکه برای همه طرفدارانش مقدس است. ملوان مانند یک مروارید، نه یک الماس، نه … هیچ واژه ای برای توصیف آن پیدا نمی کنم. او به تنهایی زیباترین است. ملوان فقط یک اسم نیست و قلم قاصر از بیان تمامیت آن است.

 ملوان مختص مردان این شهر زیبا نمی باشد بلکه دختران بندر دست به دست هم گوشه ای از تاریخ آن را با عرق و تعصب به این نام نوشتند.

 در فصلی که گذشت(۹۲ـ۹۱) بانوان ملوان زخمی و خسته از سال گذشته اش و با طوماری از افتخارات در گرداب بودن یا نبودن مات و مبهوت به آینده می نگریست. آیا هشت سال زحمت هدر می رود؟ آیا مقام ها و مدالها خاک خورده، کفشهای پاره آویزان می شود و تنهای خسته از تلاش و کوشش باز می ایستد؟ آیا….؟ و این سوال که انتهای این جاده به کجا می رود! مقصد کجاست! آیا به چمن زار می رسد یا به سراب!

اما این بار نیز خداوند مهربان کمک رسان تلاشگران شد. در کمال نا امیدی مردی بزرگ به یاری تیم آمد. کسی که از روز اول ۵۰ میلیون تومان را مردانه در طبق اخلاص گذاشت و چه انزلیچی وار تا به انتها حمایت همه جانبه خود را از فوتبال بانوان این شهر اعلام داشت.

در نهایت این تیم نیز در کمال آرامش و با امکانات مورد نیاز فوتبالی به دور از دغدغه های مالی به کار خود ادامه داد و مقامی در خور نام ملوان کسب نمود.

جناب آقای درودگر، مرد کار بلد ورزش ایران و پدر مهربان و دلسوز تیم فوتبال بانوان ملوان که هرگز احساس نکردیم او یک غریبه است و سخت کوشانه با تمامی مشکلات ملوان جنگید.

 حال این که سال گذشته اش(۹۰) چه شده بود بماند…! می دانیم امسال سال حماسه سیاسی و اقتصادی است.شرایط باشگاه نیز با رفتن آقای هدایتی که به لطف بعضی ها رقم خورد، دشوار شده است.

از این قلم و فضا استفاده کرده، حمایت همه جانبه مسوولین شهری را می طلبیم تا دست مایه برخی ها نشویم و همچون گذشته با کسب مقام دل هواداران را شاد کنیم.

مسولین محترم که همیشه یار و یاور ما بودید فرماندار محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، نماینده گرانقدر شهرستان، ریاست ورزشی و کاربلد اداره ورزش و جوانان بندرانزلی، ریاست دلسوز هیات فوتبال شهرستان این مجموعه قهرمان و مظلوم، این بانوان مسلمان که همواره با پوشش اسلامی در میادین بین المللی حاضر شده و افتخار آفرینی کرده اند به کمک شما عزیزان سخت نیازمند است.

با تشکر از همه کسانی که فصل۹۲ـ۹۱ حامی فوتبال بانوان ملوان بودند. علی الخصوص کارمندان اداری باشگاه که همواره برای ما و تیم زحمت کشیدند.

نویسنده: یلدا سلیمانی سرپرست تیم بانوان ملوان

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)