blank

به گزارش خزرانلاین، در این جلسه حضور افشین ناظمى (سرمربى)، عبدالله مرغوب(مدیرفنى)، على سراوانى(رییس کانون هواداران)، محمدرضا مهدوى و على رضا نظیف کار شرکت داشتند که در میانه امیر عابدینى هم به جمع آنها ملحق گردید. پرسش از شما، پاسخ از مسئولین! پرسش هاى هواداران پیرامون، عدم جذب نفرات شاخص در نقل و انتقالات و […]

به گزارش خزرانلاین، در این جلسه حضور افشین ناظمى (سرمربى)، عبدالله مرغوب(مدیرفنى)، على سراوانى(رییس کانون هواداران)، محمدرضا مهدوى و على رضا نظیف کار شرکت داشتند که در میانه امیر عابدینى هم به جمع آنها ملحق گردید.
پرسش از شما، پاسخ از مسئولین!
پرسش هاى هواداران پیرامون، عدم جذب نفرات شاخص در نقل و انتقالات و جایگزین هاى مناسب براى جهانبخش و ابراهیمى، زود گل خوردن داماش در اکثر بازى هاى خانگى و عدم استفاده مهاجمین از موقعیت هاى بیشمار گلزنى، لزوم جدى گرفتن داربى گیلان بین کادر فنى و بازیکنان و یادآورى به آنها که این مسابقه مهم ترین بازى سال براى هواداران است و نکته هاى درباره چیدمان تیم بود.
افشین ناظمى ضمن پاسخ گفتن به تک تک پرسش ها با قدردانى از شور و پشتیبانى هواداران داماش از آنها خواست که از تیمشان در این روزهاى بى پولى همچنان حمایت کنند که تنها امید بازیکنان، آنها هستند. ناظمى جو داماش را یکرنگ و صمیمى عنوان نمود و گفت: در داماش بازیکن بومى و غیر بومى نداریم و همه یک دل هستند و مى خواهیم در پایان سال رتبه اى بالاتر از دو سال گذشته کسب نماییم.
شکایت از ناظر داماش – سایپا
عبدالله مرغوب هم با دفاع از عملکرد داماش در جذب نفرات جوان با توجه به بودجه تیم، به تشریح نکات فنى و توانایى هاى بازیکنان داماش پرداخت و قول تحویل دادن چند پدیده تازه را به هواداران داماش داد. على سراوانى هم ضمن اعلام خبر شکایت باشگاه داماش از ناظر بازى داماش-سایپا که موجب توقف بازى در اوج حملات داماش گردیده بود گفت: داماش نخواهد گذاشت حقوقش با عملکرد هاى آقایان زیر پا گذاشته شود. سراوانى در ادامه با رونمایى از نرم افزار – داماش من – آن را یک اپلى کیشن مناسب براى استفاده هواداران و اصحاب رسانه دانست.
جهانبخش و ابراهیمی، سی درصد تیم!
در خاتمه امیر عابدینى با سخانى از هواداران داماش که در این روزها پشت تیم بودند تشکر کرد و گفت: زیبایی ورزش به وجود شما جوانان و نیروی جوانی و هیجانی است که شما وارد میکنید است. من افتخار میکنم یکی از جوانترین مربیان لیگ را دارم .دلیل سرزندگی باشگاه نیز بعد معنوی ای می باشد که از نیروی جوان تغذیه میشود. شما اگر به بازیهای هفته ی اول دقت کنید آوراژ پاس تراکتور و ملوان ۲ و صبا ۴ و پرسپولیس ۵ بود این در حالی است که آوراژ داماش ۶ بوده و به نظر من تیم ما در هفته ی اول بهترین بازی لیگ را انجام داد و زیبا ترین بازی این هفته در رشت برگزار شد.
وی همچنین در ادامه اراز داشت: من مهدوی را با هیچ چیزی عوض نمیکنم چون علاوه بر بحث تاکتیکی و اخلاقی او جوهره ی تیم است و کل تیم را هدایت میکند.ما پارسال ۳۰% توانمان را از دست دادیم.در ابتدا چون ابراهیمی بدون اجازه رفت بسیار عصبانی شدم اما پس از جلسهای که با او برگزار نمودم وی را بخشیدم چون شرایط زندگیش و شرایط مالی او ایجاب میکرد که برود . بحث جهانبخش هم که جدا بود و ما میخواستیم که به اروپا برود. اما با این حال این هواداران در این هفته همانند فصل قبل کاری کردند کارستان.
مشکلات حل شده است
براى من هر اتفاقى بیفتد داماش را رها نخواهم کرد و انگیزه حضورم در هیات مدیره سازمان لیگ حمایت از داماش بود. تنها لذت زندگیم شده داماش و به شخصه ۲میلیارد و نیم از جیب خودم بدهکار شدم! عابدینى ضمن اعلام مجدد خبر واگذارى چند کارخانه به باشگاه داماش گفت: ۴ شرکت از مجموعه امیر منصور آریا به ما معرفی کره اند که به داماش ملحق شوند که ما در حال بررسی هستیم که کدام زودتر سود آور هست. من یک هفته پیش در اوین پیش آقای خسروی بودم ایشان گفتند اگر ۱۰ کارخانه تعطیل شود داماش باید بماند چون مال من نیست مال مردم آن خطه است متعلق به جوانان است این حرف ها را کسی زده که حکم اعدام او صادر شده و این باعث خوشحالی من شد. مشکلات ما در حال حل شدن است، هر چند وقایع این چند مدت موجب گردید که دو سال از برنامه هایمان عقب بیفتیم.
در این فصل هم توقعات خود را پایین بیاورید و منصفانه قضاوت کنید ما با بازیکنان قرار داد بستیم بدون یک ریال پول نیمکت پرسپولیس بودجه ی یکسال داماش است بازیکنی مثل نظیفکار حداقل ۵۰ % بیشتر از قرارداد فعلی اش از تیم های دیگر پیشنهاد داشت در صورتی که او مهدوی و آبشک همان دستمزد پارسالشان را میگیرند و به مبلغ قرار داد آنها اضافه نشده.
قویدل، کلاه رویانییان را هم برداشت!
در فصل قبل متاسفانه کلاه برداری وارد سیستم شد و قرار شد ۴میلیارد و ۱۰۰ میلیون که بدهی بود که در زمان او اتفاق افتاد را به ما بپردازد اما از فردای آن روز متواری شد، حالا خود رویانیان هم گفته که او کلاه من را هم برداشته است! من اگر گفتم تیم بهتر است منحل شود چکش به استان زدم تا مسئولین بیدار شوند. همچنین جا دارد از آقای کوچکی نژاد تشکر کنم که تنها نماینده ای است که به جد پشت ماست و پیگیر کارهای تیم است. به شورای شهر رشت هم امیدوارم که بتوانیم از آنها هم کمک بگیریم.من گارانتی میکنم در این فصل ما جایگاه بهتری میگیریم.
ما فرهنگ آسانسوری را عوض کردیم و همه به ما گفتند آسانسور و ایستادیم که ثابت کنیم نیستیم. عابدینى با تشریح برنامه هاى آینده داماش گفت: با یک دانشگاه براى تشکیل دانشگاه عالى فوتبال و یک آکادمى بسیار معتبر اروپایى( اینتر میلان) در حال گفتگو هستیم که به زودى نتایجش اعلام خواهد شد. 

نویسنده: رادنى دیدار

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)