blank

خزر آنلاین: آقای ربیعی فر ، چه خبر از اوضاع و احوال داماش ؟ خدا را شکر ، اوضاع کلی تیم بد نیست ، از بیست و دوم خرداد تمرینات خود را برای فصل جدید استارت زدیم. تمرینات بدنسازی خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم و برنامه های تاکتیکی خود را هم به طور […]

خزر آنلاین: آقای ربیعی فر ، چه خبر از اوضاع و احوال داماش ؟

خدا را شکر ، اوضاع کلی تیم بد نیست ، از بیست و دوم خرداد تمرینات خود را برای فصل جدید استارت زدیم. تمرینات بدنسازی خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم و برنامه های تاکتیکی خود را هم به طور جدی دنبال کردیم تا تیم خود را برای فصل آینده لیگ برتر آماده کنیم.

خزر آنلاین: از روند فعلی تیم راضی هستید؟

بله ، ما با وجود مشکلات روند بدی نداشته ایم. در مجموع اوضاع تیم امیدوارکننده است و بازیکنان از شرایط خوبی برخوردار بوده و رفته رفته بهتر هم می شوند.

خزر آنلاین: اما داماش در فصل نقل و انتقالات مهره های خوبی را از دست داده است …

درست است. ما سه بازیکن ثابت فصل قبل خود مثل حسن رودباریان ، علیرضا جهانبخش و حسین ابراهیمی را از دست داده ایم که در این بین جهانبخش و ابراهیمی از مهره های تاثیر گذار و ارزشمند ما بودند، اما به غیر از آنها اسکلت اصلی خود را حفظ کردیم.

خزر آنلاین: به نظر شما نفرات فعلی می توانند جای خالی آنها را پر کنند ؟

ما باید روی جوانان خود حساب باز کنیم . باید تلاش کنیم با استفاده از آنها جای این نفرات جدا شده را پر کنیم. ما نفراتی چون سعید حلافی و رسول سروش نیا را داریم و البته روح اله سیف الهی و سعید قدمی هم را هم به خدمت گرفته ایم که به نظر من می توانند به جایگزین های شایسته ای برای نفرات جدا شده تبدیل شوند.

خزر آنلاین: از بازی اول با سایپا بگویید. راجع به این بازی چه نظری دارید ؟

 بازی های اول فصل سختی ها ی خود را به همراه دارد ، زیرا بازیکنان هنوز از تمرینات پرفشار بدنسازی به طور کامل خارج نشده اند و به اصطلاح بدن ها هنوز رها نشده اند. طبیعی است که بازیکنان در هفته های اول آن شادابی و روند خوب را نداشته باشند اما چند هفته طول می کشد تا به طور کامل جا بیفتند.

خزر آنلاین: چقدر از سایپا شناخت دارید و نتیجه این بازی را چطور پیش بینی می کنید ؟

 فوتبال به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست. سایپا از تیم های خوب فوتبال کشورمان است که به دور از مسایل حاشیه ای در زمین،  فوتبال بازی می کند و از طرفی ما هم همه تلاش خود را انجام می دهیم تا با  پیروزی مقابل این تیم شروعی خوب در فصل جدید لیگ برتر داشته باشیم. باید بگویم که  در هفته های اول هنوز عیار تیم ها به طور کامل مشخص نبوده و تیم ها برای همدیگر شناخته شده نیستند اما علیرغم همه این ها به این بازی امیدوار هستم .

خزر آنلاین: هفته دوم هم با ملوان بازی دارید. به نظر شما اگر این بازی چند هفته دیرتر برگزار می شد بهتر نبود  ؟

ماجرای چنین بازی هایی فرق می کند و البته به اینکه اوایل فصل باشد یا دیر تر هم ربطی ندارد.  به این دلیل که داربی  برای تماشاگران از حساسیت ویژه ای برخوردار است.  اما برای ما این بازی با سایر بازی ها فرقی نمی کند و این دیدار هم مثل سایر بازی ها ۳ امتیاز دارد. البته در داربی گیلان هر دو تیم با تمام توان به میدان می آیند تا رضایت هواداران خود را جلب کنند و من هم امیدوارم با پیروزی مقابل سایپا با روحیه مناسبی به انزلی و مصاف با ملوان برویم.

 خزر آنلاین : و البته این داربی هم مثل بقیه داربی ها حاشیه های خاص خود را هم به همراه دارد ….

بله، از همین جا از هواداران و تماشاگران خواهش می کنم از ایجاد حساسیت کاذب و تنش زا پرهیز کنند و فقط به تشویق تیم و بازیکنان مورد علاقه خود بپردازند تا دیداری زیبا و جذاب را شاهد باشند.

خزر آنلاین: حرف پایانی …

 از شما و همکارانتان که در طول فصل با گزارشات و مطالب خود از ما حمایت می کنید ممنونم. از هواداران داماش هم که در فصل پیش ما را شرمنده لطف خود کردند تشکر می کنم و امیدوارم در فصل آینده با کسب نتایج خوب رضایت آنها را بدست آوریم.

نویسنده: گفتگو با مازیار ربیعی فر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)