blank

به گزارش خزر آنلاین ، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی  را می توان یکی از تیم های خبر ساز در عرصه نقل و انتقالات به شمار آورد، چرا که بندر نشینان در فصل انتقالات هم کاپیتان خود را استقلالی شده دیدند وهم از سرخابی های پایتخت بازیکن گرفتند و از همه مهمتر اینکه نخستین سرمربی […]

به گزارش خزر آنلاین ، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی  را می توان یکی از تیم های خبر ساز در عرصه نقل و انتقالات به شمار آورد، چرا که بندر نشینان در فصل انتقالات هم کاپیتان خود را استقلالی شده دیدند وهم از سرخابی های پایتخت بازیکن گرفتند و از همه مهمتر اینکه نخستین سرمربی خارجی تاریخ خود را هم بر روی نیمکت نشاندند تا با مدلی متفاوت به استقبال فصل جدید رقابتهای لیگ برتر بروند.

ملوان در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی چون حسن اشجاری از استقلال تهران ، ادریس کوچکی از فولاد خوزستان ، امیرحسین فشنگچی از پرسپولیس تهران ، مسعود میکاییلی و سید احمد مهدی زاده از پیکان تهران ،مهدی دغاغله از نفت آبادان ،  آرمان قاسمی از گهر درود و محسن یوسفی از نفت تهران را به خدمت گرفت و مرتضی فلاحتی مدافع سالهای نه چندان دورش را هم از لیگ دسته اول به جمع خود بازگرداند تا با این نفرات جدید در فصل سیزدهم به مصاف حریفان برود.

ضمن اینکه انزلی چی ها  در کمربند میانی خود منتظر یک هافبک ۲۵ ساله کروات با نام ایوور ویتزر هستند که احتمالا امروز و فردا است که به اردوی ملوانان ملحق شود.

در سوی مقابل هم پژمان نوری ، هادی تامینی ، غلامحسین بادامکی ، مهرداد اولادی ، محمد حیدری و پویا نزهتی  از جمع بازیکنان ملوان  جدا شدند که در این بین پژمان نوری به استقلال تهران ، هادی تامینی به ذوب آهن اصفهان ، مهرداد اولادی و پویا نزهتی به نفت تهران و محمد حیدری هم به تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز نقل مکان کردند. ضمن اینکه باشگاه جدید غلامحسین بادامکی هنوز مشخص نشده است.  

جدای از جدایی پر سر و صدای کاپیتان نوری از ملوان که تا مدتها هم با مدیر عامل این تیم در رسانه ها بگجنگ لفظی داشتند ، با نگاهی به اسامی جدا شده ها شاهد جدایی بازیکنانی چون هادی تامینی ، محمد حیدری و به ویژه پویا نزهتی هستیم که با حضور چندین ساله در ملوان از بازیکنان تاثیر گذار دراین تیم به حساب می آمدند و به نظر می رسد سرمربی ملوان برای پیدا کردن جایگزینان آنها بایستی تدابیر ویزه ای را اتخاذ کند.

 بازگشت حسن اشجاری پس از چندین سال دوری از ملوان به این تیم و نیز بازگشت مهدی دغاغله را هم باید خوشایندترین اتفاقات این تیم در بفصل  نقل و انتقالات دانست تا هواداران ملوان در پی جدایی مهره های با تجربه خود ، دلخوش به حضور اینان باشند.

ملوانان در حالی مهیای لیگ برتر می شوند  که سرمربیگری این تیم  در فصل آینده لیگ برتر را دراگان اسکوچیچ از کشور کرواسی برعهده خواهد داشت و غلام محمد وند ، بیژن حسینی و محمد حبیبی  هم دیگر اعضای کادر فنی ملوان را تشکیل می دهند و این در حالی ست که به غیر از محمد حبیبی ، تقریبا تمام اعضای  کادر فنی ملوان نسبت به فصل قبل تغییر کرده است.

 

 

نویسنده: سرویس ورزشی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)