blank

به گزارش خزر آنلاین ،  در حالی که در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر شاهد بریز و بپاش های آن چنانی تیم های متمول لیگ برتر بودیم ، در شمال کشور  تیم فوتبال داماش گیلان با صرف کمترین هزینه ها  و  به لحاظ عملکردش در فصل نقل و انتقالات به یکی از کم سر […]

به گزارش خزر آنلاین ،  در حالی که در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر شاهد بریز و بپاش های آن چنانی تیم های متمول لیگ برتر بودیم ، در شمال کشور  تیم فوتبال داماش گیلان با صرف کمترین هزینه ها  و  به لحاظ عملکردش در فصل نقل و انتقالات به یکی از کم سر و صدا ترین تیم های این فصل فوتبال کشور لقب گرفت.

داماشی های گیلان در فصل نقل و انتقالات از کل سهمیه مربوط به لیگ برتر خود تنها سه بازیکن بزرگسال  از تیم های دیگر لیگ برتر را جذب و به سهمیه بزرگسالان خود اضافه کردند که در این میان دو بازیکن از این جمع سه نفره از تیم های سقوط کننده هستند.

حبیب دهقانی از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ، جهانگیر عسگری از تیم فوتبال راه آهن تهران و رضا کاردوست بازیکن گیلانی تیم فوتبال گهر درود بازیکنانی بودند که به عضویت داماش درآمدند تا مهره های لیگ برتری آبی پوشان رشتی به حساب آیند.

سعید قدمی، روح اله  سیف الهی و حمید خدابنده لو هم به عنوان سهمیه های زیر ۲۳ سال به جمع داماشی ها اضافه شدند.

در سوی مقابل هم حسن رودباریان ، حسین کوشکی، علیرضا جهانبخش ، حسین ابراهیمی و علیرضا نیکبخت واحدی از جمع مردان داماش جدا شدند که در این بین حسن رودباریان به مس کرمان ، حسین ابراهیمی به نفت تهران و علیرضا نیکبخت واحدی هم به استقلال تهران پیوستند تا فصل آینده در مقابل داماش قرار بگیرند و البته در این میان رفتن حسین ابراهیمی و پس از آن حسن رودباریان سر و صداهایی را هم با خود به همراه داشت.

علیرضا جهانبخش پدیده فصل گذشته داماش هم به عنوان اولین لژیونر ایرانی فوتبال کشورمان در هلند به باشگاه     ان ای سی نایمخن هلند پیوست و راهی لیگ هلند شد و البته حسین کوشکی هم هنوز تیم جدیدش مشخص نشده است.

با توجه به اینکه جهانبخش و ابراهیمی از مهره های تاثیر گذار فصل پیش داماش بودند جدایی آنها تا حدودی هواداران داماش را نگران کرده  اما این تیم گیلانی  تقریبا تمام بازیکنان تاثیر گذار فصل گذشته خود را حفظ کرد که این نکته روشن این تیم در فصل نقل و انتقالات می باشد والبته هواداران داماش منتظر درایت افشین ناظمی بوده تا با بضاعت موجود داماش را برای فصل آینده مهیای عرصه لیگ برتر نماید.

شاید یکی دیگر از اتفاقات خوشایند رشتی در فصل نقل و انتقالات را می بایست بازگشت جهانگیر عسگری به این تیم دانست، چرا که وی با تک گلی که در داربی دور رفت فصل دوازدهم لیگ برتر در دیدار ملوان و داماش در انزلی به ثمررسانده بود زمینه ساز برد داماشی ها در این نبرد سنتی شده و برای خود محبوبیتی را در نزد هواداران داماش دست و پا کرده بود.

نماینده فوتبال شهر باران در حالی خود را آماده شروع لیگ برتر می کند  که سرمربیگری داماش در فصل پیش روی را افشین ناظمی برعهده خواهد داشت و مازیار ربیعی فر ، علی نظرمحمدی ، علی کولیوند و عبداله مرغوب هم دیگر اعضای کادر فنی داماش را تشکیل می دهند.

 

نویسنده: سرویس ورزشی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)