blank

به گزارش خزرآنلاین و به نقل از خبرنگار شرکت واحد مرکزی خبر وی همچنین توضیح نداد که در ابتدای دوره نمایندگی اش، مقدار عقب ماندگی شهرستان بیشتر و یا کمتر از بیست سال بوده است. نماینده مردم صومعه سرا در ادامه افزود:  بالغ بر 20 سال است که بوی تعفن اختلاف در بین مسئولان صومعه‌سرا حال مردم را […]

به گزارش خزرآنلاین و به نقل از خبرنگار شرکت واحد مرکزی خبر وی همچنین توضیح نداد که در ابتدای دوره نمایندگی اش، مقدار عقب ماندگی شهرستان بیشتر و یا کمتر از بیست سال بوده است.

نماینده مردم صومعه سرا در ادامه افزود:  بالغ بر 20 سال است که بوی تعفن اختلاف در بین مسئولان صومعه‌سرا حال مردم را به‌هم زده است. آگاهان در همین رابطه افشا کردند که خصوصی در سالهای اخیر با تلاش در راستای انتصاب خویشاوندان دور و نزدیک خود در پستهای مدیریتی شهرستان صومعه سرا، تلاش بسیار شدیدی را در جهت حل این اختلافات در یک فضای خانوادگی و دورهمی انجام داده و از این لحاظ صاحب سبک به شمار می آید. وی که در تمام این جلسه آنقدر از مشکلات شهرستان صومعه سرا سخن گفت که بالاخره همه به این نتیجه رسیدند تنها راه حل خلاصی از این مشکلات، ادامه مدیریت خصوصی در شهرستان است! آگاهان در پایان جلسه به مقدار زیادی  لبخند زدند.

نویسنده: کارشناس آگاه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)