blank

به گزارش خزرآنلاین، هنگامی که اخبار انزلی را در رسانه ها رصد می کردیم باز هم به جعل نام تالاب بین المللی انزلی برخورد کردیم ! البته از مناره جنبان اصفهان ، به تالاب انزلی رسیدیم آن هم به لطف اظهارات گهربار فرماندار صومعه سرا !!! حسینعلی زاده در گفت و گویش با فارس گیلان […]

به گزارش خزرآنلاین، هنگامی که اخبار انزلی را در رسانه ها رصد می کردیم باز هم به جعل نام تالاب بین المللی انزلی برخورد کردیم ! البته از مناره جنبان اصفهان ، به تالاب انزلی رسیدیم آن هم به لطف اظهارات گهربار فرماندار صومعه سرا !!! حسینعلی زاده در گفت و گویش با فارس گیلان که انگارهمچون بنگاه های خبر پراکنی، سعی وافر و تلاش مضاعف درتغییر نام تالاب بین المللی انزلی دارد ، می گوید : شکوه «مناره آجری» صومعه‌سرا بالاتر از «مناره جنبان» اصفهان است . قضاوت در مورد شکوه بیشتر مناره آجری از منار جنبان اصفهان را به کارشناسان و گردشگران محترم می سپاریم . آن چه مشخص است برای تبلیغ این مناره آجری نباید ارزش های مناره جنبان اصفهان را که به واسطه توریستی بودن این شهر از بینندگان زیادی برخوردار بوده و هست پایین آورد ! حسینعلی زاده در بخش دیگری از صحبت های گهربار خود با فارس گیلان از واژه های مجعول تالاب ص و م ع ه س ر ا و تالاب خ  ز ر به جای تالاب بین المللی انزلی استفاده کرده !!! وقتی خبرگزاری فارس گیلان بارها در چنین  حرکتهای غیر حرفه ایی به تالاب بین المللی انزلی که در کنوانسیون رامسر به نام انزلی مزین گشته، می پردازد و مسوولین ما هم هیچ اعتراضی نمی کنند و حتی به مسوولین فارس گیلان تذکر نمی دهند؛ مشخص است که آنها این چنین به اعمال دور از حرمت خود ادامه خواهند داد!

 دراین روزهای شادی پر شکوه ملت ایران پس از انتخابات خرداد ۹۲ و خلق حماسه سیاسی ، ابراز چنین گفتارهای تفرقه افکنانه و دشمن شاد کنانه ای از سوی یک مسوول بلند پایه در استان گیلان به هیچ وجه شایسته نیست. در صدد هستیم طی گزارشی مکتوب به دولت تدبیر و امید، اعتراض مردم مظلوم و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، قهرمان انزلی را نسبت به جعل نام تالاب بین المللی انزلی، اعلام نماییم .

نویسنده: کاوه چلمبری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)