blank

به گزارش خزرآنلاین، حسین هدایتی دولابی ، کمتر از یک دهه پس از حضور ناگهانی و پرسروصدا در فوتبال روز گذشته اعلام کرد عطای حضور در این عرصه را به لقایش می بخشد. او که آخرین عنوانش در فوتبال ، بهره بردار تیم گهر است در این باره گفته است:دیگر قابل نیستم در فوتبال بمانم. […]

به گزارش خزرآنلاین، حسین هدایتی دولابی ، کمتر از یک دهه پس از حضور ناگهانی و پرسروصدا در فوتبال روز گذشته اعلام کرد عطای حضور در این عرصه را به لقایش می بخشد. او که آخرین عنوانش در فوتبال ، بهره بردار تیم گهر است در این باره گفته است:دیگر قابل نیستم در فوتبال بمانم. مطمئن باشید برای همیشه می‎روم، من عددی نیستم که در امور مستطیل سبز نقش داشته باشم و تصمیمم جدی است.  وی که از اتفاقات چند وقت اخیر ناراحت بود، یک خبر خوشحال کننده برای هواداران گهر داشت: ۷۰۰ میلیون تومان برای تکمیل استادیوم تختی دورود هزینه می‎کنم و آن را مثل یک گل سرخ در سالروز صعود گهر به لیگ برتر (۲۰ اردیبهشت) به هواداران این تیم و مردم دورود تقدیم می‎کنم.

اما محمد صادق درودگر در جلسه هم اندیشی با پیشکسوتان ملوان که روز شنبه در محل باشگاه ملوان تشکیل شد خبر از بازگشت هدایتی داد و اظهار داشت: نباید کاری کنیم که سرمایه گذار از سرمایه گذاری در شهر انزلی پشیمان شود . بیست و چهارم اردیبهشت به همراه جمعی از مسوولان شهر انزلی برای قدر دانی از زحمات آقای هدایتی و همفکری برای آینده ملوان  به تهران می رویم . ایشان از برخی اقدامات و ناملایمات رنجیده و با صحبت هایی که می کنیم امکان همکاری دوباره وی با باشگاه ملوان وجود دارد . مدیر عامل باشگاه ملوان ادامه داد : آقای هدایتی در لیگ دوازدهم شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای باشگاه ملوان هزینه کرده و یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان دیگر نیز برای تسویه حساب خواهد داد ، تا به حال چه سالی ملوان بدهی نداشته است؟ این اولین مرتبه خواهد بود که ما در پایان فصل تسویه حساب میکنیم.

اگردرودگر نتواند هدایتی را مجاب به برگشتن کند انزلی با آن یال و کوپالش تنها خواهد شد و شاید بار دیگر زیر چتر منطقه آزاد برود  اما در ۴۰ کیلومتر این طرف تر هم اوضاع آفتابی نیست خریداران متمولی که برای خرید داماش پا پیش کشیده بودند با ورود بی ترمز سیروس محجوب کسی که می گویند سهام دار نیوکاسل هست عقب رفتند تا سیروس خان جولان دهد اما روزگذشته عابدینی خبر بدی به هواداران داماش داد.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: سیروس محجوب برای بار دوم از خرید سهام باشگاه خودداری کرد و ما به دنبال رفع مشکلات مالی باشگاه هستیم. امیر عابدینی، با بیان اینکه مشکلات مالی باشگاه داماش برطرف خواهند کرد، اظهار داشت: سیروس محجوب برای خریدن باشگاه داماش همه جور شعار داد اما حرف های او در حد همان شعار باقی ماند و شکل عملی به خود نگرفت. وی در خصوص خواسته های سیروس محجوب برای خرید باشگاه داماش گفت: خواسته سیروس محجوب این بود که می‌گفت از ما ضمانت نگیرید و مثل مالکین قبلی چک بگیرید، ما گفتیم اگر به مانند چک‌های مالکان قبلی، چک‌های او برگشت خورد چه کار کنیم؟ او هم ادعا داشت اگر دو تا از چک‌های برگشت خورد قرار داد فسخ شود و در صورت فسخ ما باز هم بدهی‌های زیادی را خواهیم داشت. مدیرعامل داماش ادامه داد: به سیروس محجوب گفتیم مگر وضع مالی تو خوب نیست پس به ما ضمانت نامه بانکی بده، در وهله نخست قبول نمی‌کرد اما بعد از اصرار ما پذیرفت ضمانت نامه مالی بدهد، اما دوباره پشیمان شد. متاسفانه حرف و عمل سیروس محجوب دو تا بود. مدیر عامل باشگاه داماش گیلان خاطر نشان کرد: سیروس محجوب یک قرارداد با ما داشت که عملی نشد. یک قرارداد با فدارسیون فوتبال داشت که عملی نشد، یک قرارداد با تیم پرسپولیس در زمان مدیرعاملی عباس انصاری‌فرد داشت که عملی نشد. معلوم می‌شود او با آمدن در فوتبال می‌خواهد اسمش مطرح شود و الان خود شما در گوشه ای از ذهنتان اسم محجوب حک شده است، حالا دیگر مهم نیست.محجوب تشخیص داد نیاید، ما هم نمی‌توانیم او را زور کنیم تا امور باشگاه را در دست بگیرد. به امید خدا خودمان تیم را جمع می‌کنیم و مشکلی نیست.

نویسنده: صاحب مقصودی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)