راه نجات شهر رشت حضور شهروندان در انتخابات ۱۴۰۰ است
راه نجات شهر رشت حضور شهروندان در انتخابات ۱۴۰۰ است

مهدی رشاد، مدافع سلامت رشت شاغل در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمعی از بانوان فرهیخته و پزشک شهر رشت، حضور در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ را از راه‌های تغییر در وضعیت تاسف بار شهری رشت عنوان کرد. وی افزود: شهروندان با وجود بهم ریختگی شهر رشت دلسرد هستند. رشاد که از فعالان سیاسی است، تصریح […]

مهدی رشاد، مدافع سلامت رشت شاغل در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمعی از بانوان فرهیخته و پزشک شهر رشت، حضور در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ را از راه‌های تغییر در وضعیت تاسف بار شهری رشت عنوان کرد.

وی افزود: شهروندان با وجود بهم ریختگی شهر رشت دلسرد هستند.

رشاد که از فعالان سیاسی است، تصریح کرد: شورای شهر رشت در حد آسفالت و عزل و انتصاب مدیران ناکارآمد شهری تبدیل شده است و این موجب شده تا شهر رشت از رسیدن به جایگاه اصلی خود بازماند.

وی با بیان اینکه پتانسل نیروی کاری جوان، متخصص و متعهد در رشت می‌تواند این شهر را تغییر دهند و موجب نشاط اجتماعی در شهروندان گردد، افزود: جای قول نیست و نمی‌توان گفت که افرادی مانند بنده با ورود به پارلمان شهری، شق القمر می‌کنیم اما می‌توان با همدلی، اتحاد و انتخاب با تعصب، شهر رشت و استان را از وضعیت نابسامانی شهری نجات و جان تازه‌ای به گوهر رود و زرجوب داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)
  • نویسنده : مهدی رشاد