️آیا باز هم احتمال برگشت علوی به شهرداری رشت وجود دارد؟!
️آیا باز هم احتمال برگشت علوی به شهرداری رشت وجود دارد؟!
خزر: دو تصمیم شعبه ۲۶ تجدیدنظر و ۳۵ بدوی دیوان عدالت اداری، سرانجام امیرحسین علوی را مجاب نمود تا کرسی شهرداری رشت را ترک کند.

به گزارش خزرآنلاین، دو تصمیم شعبه ۲۶ تجدیدنظر و ۳۵ بدوی دیوان عدالت اداری، سرانجام امیرحسین علوی را مجاب نمود تا کرسی شهرداری رشت را ترک کند. با این حال، برخی اشخاص و رسانه ها همچنان تاکید بر «موقت» قلمداد نمودن دوری علوی از کرسی شهرداری داشته و باور دارند که علوی هنوز هم شانس برگشت به کرسی شهرداری را دارد.

نکته قابل تامل اما اینجاست که سیاست برخی افراد تا دیروز، مقصر قلمداد نمودن شورای شهر رشت از بابت دنباله دار شدن پیگیری های قضایی بوده و مدعی بودند این اقدامات شورا در کنار مخالفت های لجوجانه با سیاست های شهردار وقت، وضعیتی را بوجود آورده که مانع توسعه و پیشرفت شهر خواهد بود! حالا اما به جای خُرسندی از اینکه این جدال حقوقی به انتهای خود نزدیک می شود، هنوز چشم امید به حکم نهایی شعبه تجدیدنظر دارند که شاید با آن حکم، ورق برگردد و حداقل از منظر اختلافات اکثریت شورا و شهردار، همان وضعیت قبلی پیش از تصمیم جدید دیوان، حاکم شود! همان وضعیتی که خودشان مدعی بودند مانعی بر سر راه توسعه رشت است!

البته از منظر آنان، امیدواری به رای شعبه تجدیدنظر شاید تنها راه باقیمانده برای عدم مواجه یا به تاخیر انداختن رویارویی با حقیقت باشد! حقیقتی که تشبیه آن به «وداعی تلخ» از سوی آنان، می تواند نشاندهنده عمق ناراحتی و … باشد. اگرچه این امیدواری هم مستلزم آنست که علیرغم تصمیم شعبه تجدیدنظر دیوان بر لغو و بلااثر شدن دستور موقت بازگشت علوی به شهرداری، مجددا مفاد رای نهایی شعبه تجدیدنظر به نفع علوی صادر و منجر به برگشت وی به شهرداری شود.

هر چه که هست، به زودی رای قطعی شعبه تجدیدنظر هم صادر شده و این ماراتن حقوقی به پایان خود خواهد رسید. به امید آنکه هر چه خیر و صلاح این شهر پرافتخار اما رنجور است، اتفاق بیفتد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)