یاسر تقوی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان شد+ متن حکم
یاسر تقوی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان شد+ متن حکم
خزر: دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ضمن تقدیر از خدمات پریسا کرمی در دوره مدیریت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان، طی حکمی یاسر تقوی گیلوان را به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گیلان منصوب کرد.

به گزارش خزرآنلاین، مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ضمن تقدیر از خدمات پریسا کرمی در دوره مدیریت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان، طی حکمی یاسر تقوی گیلوان را به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گیلان منصوب کرد.

متن حکم به این شرح است:

جناب آقای یاسر تقوی گیلوان

 

سلام علیکم

نظر به تعهد، مسئولیت‌پذیری و شایستگی‌های فرهنگی و اجرایی جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ شما را به مدت دو سال به سمت «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گیلان» منصوب می‌کنم.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همۀ مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آن‌هاست. انجام این وظیفۀ خطیر و دلپذیر، که به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است، مستلزم توجه همدلانه و آگاهانه به نکاتی است که بر رعایت آن‌ها در طراحی و اجرای برنامه‌ها تأکید دارم:

توجه به برنامه‌ریزی و تعیین اهداف و بسیج امکانات برای تحقق آن‌ها، سازماندهی وظایف ستاد به منظور ایجاد بهره‌وری و مشارکت در کارکنان، کنترل فرایند و نظارت هدفمند و صمیمانه بر آن‌ها، توجه ویژه به خدمت‌رسانی به اعضا و ارتباط نزدیک با مردم، استفاده از ظرفیت سرمایۀ انسانی، ارتباط صمیمانه با کتابداران و تلاش برای تسهیل در انجام وظایف ایشان، هم‌افزایی با دیگر مراکز و دستگاه‌های فرهنگی استان به‌ویژه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان و هدایت به‌هنگام و مسئولانه ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان به منظور توسعۀ جغرافیایی و فرهنگی کتابخانه‌ها.

روز آمدی و کارآمدی برآمده از انجام وظایف مذکور، نویدبخش تحقق بنیادی‌ترین وظیفۀ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، یعنی ترویج فرهنگ کتاب، کتابخوانی و دانایی است.

برای شما در انجام بسامان وظایف سازمانی از درگاه خداوند مهربان توفیق می‌طلبم و امیدوارم اعتماد نهاد کتابخانه‌ها به جنابعالی، پاسخی سزاور شأن مردم شریف آن مرز و بوم بیابد؛ بفضله و کرمه.

مهدی رمضانی

دبیرکل

گفتنی است یاسر تقوی، متولد ۱۳۶۰، دانش‌آموخته کارشناسی‌ارشد ارتباطات است؛ وی تا پیش از این به عنوان معاون اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان مشغول به فعالیت بود.