کرونا هنوز تمام نشده/ نیمی از گیلانی ها واکسن خود را تکمیل نکردند
کرونا هنوز تمام نشده/ نیمی از گیلانی ها واکسن خود را تکمیل نکردند
خزر: سخنگوی علوم پزشکی گیلان، در پاسخ به این سوال که «چرا همه شهرهای گیلان آبی نمی شوند؟»، تصریح کرد: متاسفانه کرونا هنوز تمام نشده و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر فردین مهرابیان در گفت وگویی، با بیان اینکه در حال حاضر سه شهرستان شفت، املش و ماسال در وضعیت زرد کرونایی هستند، اظهار کرد: سایر شهرستان های گیلان از جمله رشت و خمام و آستانه اشرفیه و لاهیجان و لنگرود و بندرانزلی و صومعه سرا و فومن و تالش و رضوانشهر و آستارا و سیاهکل و رودسر و رودبار وضعیت آبی دارند.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا همه شهرهای گیلان آبی نمی شوند؟»، تصریح کرد: متاسفانه کرونا هنوز تمام نشده و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری شدن ۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و اضافه کرد: در مجموع ۳۶ بیمار کرونایی بستری داریم که شش نفر در آی.سی.یو و پنج نفر بدحال هستند؛ خوشبختانه مدت هاست که فوتی نداریم.

مهرابیان، از پوشش ۵۰ درصدی واکسیناسیون دز سوم در گیلان خبر داد و عنوان کرد: مردم باید نسبت به تکمیل واکسیناسیون خود اقدام کنند، زیرا در صورت ابتلا هم شدت بیماری و هم طول مدت زمان بیماری کاهش می یابد.

۰/۵ (۰ نظر)