چند نکته در خصوص رویکرد دوگانه دبیرخانه مجمع نمایندگان گیلان!
چند نکته در خصوص رویکرد دوگانه دبیرخانه مجمع نمایندگان گیلان!
خزر: دبیرخانه مجمع نمایندگان به ادعای حمایت برخی نمایندگان از یک گزینه محتمل تصدی بر منطقه آزاد انزلی واکنش نشان داده و ادعای اجماع نمایندگان را در خصوص یک فرد خاص تکذیب کرده است.

به گزارش خزرآنلاین، دبیرخانه مجمع نمایندگان به ادعای حمایت برخی نمایندگان از یک گزینه محتمل تصدی بر منطقه آزاد انزلی واکنش نشان داده و ادعای اجماع نمایندگان را در خصوص یک فرد خاص تکذیب کرده است.

در خصوص این واکنش مجمع نمایندگان گیلان باید گفت:

اولا،در مطلب منتشر شده،خبر از نظر مثبت چند نماینده آمده نه تمام نمایندگان و لذا اصلا ادعای اجماع نمایندگان مطرح نبوده که دبیرخانه مجمع نمایندگان آن را تکذیب می کند!

دوما،دبیرخانه مجمع نمایندگان گیلان همانطور که از نامش هم مشخص است، صرفا در حد وظایف یک دبیرخانه عمل کرده و اساسا در جایگاهی نیست که بخواهد خط و مشی تمام نمایندگان را ریل گذاری نماید. خوشبختانه تمام نمایندگان از دفتر و چندین کارمند دفتری برخوردار بوده و کسب نظریه مشورتی از نمایندگان هم به هیچ عنوان به منزله مداخله آنان در انتصابات نخواهد بود.

سوما،رسانه ها بارها ادعاهایی از مخالفت یا موافقت نمایندگان با انتصابات محتمل در استان،مطرح کرده اند که با واکنشی از سوی دبیرخانه مجمع نمایندگان گیلان روبرو نشده است.لذا چنین واکنشی از سوی دبیرخانه مجمع نمایندگان در این مورد، قابل تامل است!

و در پایان،امید است مشغله فراوان نمایندگان مانع از نظارت درست آنان بر عملکرد دبیرخانه مجمع نمایندگان نشود. بی شک مجمع نمایندگان گیلان ظرفیتی است که می بایست در راستای رشد و اعتلای منافع تمام مردم گیلان و نه فرد یا افرادی خاص به کار گرفته شود.