به میزبانی توزیع برق گیلان انجام شد: نشست هم‌اندیشی آنلاین سخنگوی دولت با مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان
به میزبانی توزیع برق گیلان انجام شد: نشست هم‌اندیشی آنلاین سخنگوی دولت با مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان
خزر: نشست هم‌اندیشی علی بهادری جهرمی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق به میزبانی توزیع برق گیلان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، نشست هم‌اندیشی علی بهادری جهرمی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق به میزبانی توزیع برق گیلان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

علی بهادری جهرمی سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در این نشست هم‌اندیشی با اشاره به همکاری قابل تقدیر مردم در صرفه‌جویی مصرف برق، بر ضرورت فعال‌سازی ظرفیت مردمی توسط سایر دستگاه‌های دولتی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه وزارت نیرو توانسته تعامل دو سویه‌ای با مردم ایجاد کند، اضافه کرد: آمار و ارقام منتشر شده حاکی از تاثیر فوق‌العاده فرهنگ‌سازی صورت گرفته در حوزه برق است.

بهادری جهرمی با تاکید بر وحدت روایت و تکثر راوی، تقویت روابط مثبت با روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و ایجاد هم‌افزایی گسترده را اقدامی لازم و مهم عنوان کرد.

بر این اساس، در این جلسه که با حضور تعدادی از مدیران روابط عمومی‌‌های شرکت‌های مادر تخصصی و استانی برگزار شد، “علی‌اکبر کاظمی” مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو نیز گزارشی از نحوه اطلاع‌رسانی صنعت آب و برق ارائه کرد.

گفتنی است شرکت توزیع برق گیلان میزبان این نشست در استان بود و مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه وزارت نیرو در گیلان در آن حضور داشتند.

۰/۵ (۰ نظر)