وزیر پیشنهادی بهداشت از وزرای دارای برنامه است
وزیر پیشنهادی بهداشت از وزرای دارای برنامه است
خزر: نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق و تخصص وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: دکتر عین الهی از جمله وزرای دارای برنامه است.

به گزارش خزرآنلاین، حسن محمدیاری با اشاره به گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی وزارتخانه بهداشت و درمان اظهار کرد: دکتر عین‌الهی از جمله وزرای پیشنهادی دارای تخصص و مجرب است که به مجلس معرفی شده است. 

وی با اشاره به سوابق علمی و مدیریتی عین الهی افزود: وزیر پیشنهادی بهداشت یکی از چهره‌های علمی وزراتخانه متبوع است و در دورانی نیز مسؤولیت معاونت وزراتخانه بهداشت را برعهده داشته است. 

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه انقلابی وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: عین الهی از جمله وزرایی است که دارای برنامه مدون است و یقینا مردم از این انتخاب نیز ثمره خواهند دید. 

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به وجاهت و قابلیت‌های عین الهی بیان کرد: رئیس جمهوری شخصی را به مجلس جهت قبول مسؤولیت وزارت خانه بهداشت معرفی کرده که در دوران جنگ نیز مسولیت داشته و توانسته از پس بحران‌ها عبور کند. 

محمد یاری با اشاره به ابراز رضایتمندی جامعه دانشگاهی از عین‌الهی تصریح کرد: از وزیر پیشنهادی بهداشت به عنوان مدیری با اخلاق و مدبر یاد میشود و امیدواریم این مشی مدیریتی با قرار گرفتن در کابینه دولت، تقدیت شود. 

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به بحران کنونی کرونا گفت: تسریع در واکسیناسیون و تدوین شیوه نامه‌های عملیاتی‌تر پروتکل‌های بهداشتی جهت کنترل بیماری کرونا از جمله انتظارات ما از دکتر عین الهی پس از پذیرفتن مسؤولیت است.