وزیری که با وعده کوچکی نژاد نیامد ولی با وعده احمدی سنگری آمد!
وزیری که با وعده کوچکی نژاد نیامد ولی با وعده احمدی سنگری آمد!
خزر: گفتنی است احمدی سنگری از نمایندگان صاحب نفوذ رشت در مجلس شورای اسلامی بوده و هم اکنون رییس مجمع نمایندگان گیلان و از اعضای هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می باشد. جبار کوچکی نژاد هم عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات است. 

به گزارش خزرآنلاین، ۱۹ دی ماه بود که برخی رسانه ها به نقل از جبار کوچکی نژاد، خبر از سفر وزیر آموزش و پرورش به گیلان داده و نوشتند: یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش پنجشنبه ۲۲ دی به استان سفر کرده و برنامه‌هایی جهت بررسی مسائل آموزشی و پرورشی خواهد داشت.

با این حال، نوری ۲۲ دی ماه به گیلان سفر نکرد تا این بار احمدی سنگری، رییس مجمع نمایندگان گیلان و دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، وعده سفر زودهنگام وزیر آموزش و پرورش به گیلان را بدهد. وعده ای که حضور ساعاتی قبل وزیر آموزش و پرورش در گیلان، خبر از تحقق آن می دهد. 

گفتنی است احمدی سنگری از نمایندگان صاحب نفوذ رشت در مجلس شورای اسلامی بوده و هم اکنون رییس مجمع نمایندگان گیلان و از اعضای هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی می باشد. جبار کوچکی نژاد هم عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات است. 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)