آغاز واکسیناسیون منجیان غریق و غواصان با کمک ستاد کرونای استان و دانشگاه علوم پزشکی گیلان
آغاز واکسیناسیون منجیان غریق و غواصان با کمک ستاد کرونای استان و دانشگاه علوم پزشکی گیلان
خزر: منجیان غریق قشر زحمتکش و بی ادعایی هستند که با کمترین حقوق دریافتی و نداشتن هیچ بیمه‌ای برای نجات جان هموطنان ما در نوار ساحلی از جان گذشتگی می نمایند.

به گزارش خزرآنلاین، حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق و غواصی استان گیلان در خصوص آغاز واکسیناسیون منجیان غریق و غواصان گفت: منجیان غریق قشر زحمتکش و بی ادعایی هستند که با کمترین حقوق دریافتی و نداشتن هیچ بیمه‌ای برای نجات جان هموطنان ما در نوار ساحلی از جان گذشتگی می نمایند.

وی ادامه داد: در همین راستا پیگیری واکسن منجیان غریق از طریق فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان در دستور کار  این هیات قرار گرفت و با هماهنگی های صورت گرفته در ستاد کرونای استان، لیست افراد برای تزریق واکسن، در اختیار ستاد کرونا قرار داده شد.

رییس هیات نجات غریق و غواصی گیلان افزود: آندسته از منجیان غریق و غواصانی که تاکنون اقدام به تزریق واکسن ننموده اند می توانند با خط روابط عمومی هیات به شماره ۰۹۳۸۰۳۴۲۳۱۵ تماس و برای ثبت مشخصات خود به دفتر هیات نجات غریق مراجعه نمایند تا نامشان در لیست ارسالی به دانشگاه علوم پرشکی قرار گیرد.

میرزایی در ‌پایان ضمن تشکر از رییس و جانشین و دبیر ستاد کرونای استان و آرزوی سلامتی برای کادر درمان، خواستار پرداخت هر چه سریعتر حقوق منجیان غریق استان نیز شد.