هدایت افکار عمومی با بسترسازی مناسب توسط رسانه‌ها
هدایت افکار عمومی با بسترسازی مناسب توسط رسانه‌ها
خزر: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت به موضوع ثبات مدیریتی اشاره کرد و گفت: شورای ششم رشت با همین شعار فعالیتش را آغاز کرد اما در برخی از مراحل شرایط به نحوی است که ثبات مدیریتی منجر به آسیب رسیدن به شهر و شهروندان می‌شود. 

به گزارش خزرآنلاین، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت در دیدار با اصحاب رسانه های مکتوب با اشاره به اینکه رسانه‌ها رکن چهارم دموکراسی هستند، اظهار کرد: در نگاه مطبوعات مباحث مثبت نیز در کنار انتقادات مورد توجه باشد. 

 سید شمس شفیعی با بیان اینکه در سفر اخیرم به کربلا واقعا به کشورم افتخار کردم، افزود: وضعیت اتوبان‌ها و غیره در عراق به نحوی بود که واقعا شرایط مناسبی نداشت. 

 وی با تاکید به همراهی رسانه‌ها بیان کرد: وقتی مطبوعات مباحث مثبت را درج کنند یقینا با بسترسازی و فرهنگ‌سازی می‌توان افکار عمومی را نیز هدایت کرد. 

 رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت به موضوع ثبات مدیریتی اشاره کرد و گفت: شورای ششم رشت با همین شعار فعالیتش را آغاز کرد اما در برخی از مراحل شرایط به نحوی است که ثبات مدیریتی منجر به آسیب رسیدن به شهر و شهروندان می‌شود. 

شفیعی با تاکید به همراهی شورا و شهرداری رشت به رسانه‌ها تصریح کرد: رئیس شورا به همراه دیگر اعضای شورا نگاه مثبت و حمایتی به رسانه‌ها دارد و پیشنهاد می‌کنم با اقداماتی همچون کاهش بخشودگی عوارض ساخت‌وساز برای رسانه از این قشر پرتلاش حمایت بیشتری صورت بگیرد.