نورسته؛ غایب بزرگ هیات مدیره منطقه آزاد انزلی!
نورسته؛ غایب بزرگ هیات مدیره منطقه آزاد انزلی!
خزر: دی ماه پارسال بود که اوسط مقدم طی حکمی مهدی نورسته را بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت منطقه آزاد انزلی منصوب نمود.

به گزارش خزرآنلاین، دی ماه پارسال بود که اوسط مقدم طی حکمی مهدی نورسته را بعنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت منطقه آزاد انزلی منصوب نمود.

 انتصابی که برخی ریشه آن را در انتخاب سعید محمد بعنوان دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد می دانستند چراکه گفته می شد نورسته از فعالین ستاد انتخاباتی محمد بوده تا آن جا که بعد از اعلام حمایت سعید محمد از رییسی و ایجاد شبکه ستادی همیاران (هواداران محمد، یاوران رئیسی)،مسئولیت این ستاد در گیلان هم به نورسته سپرده شد.

 شاید به همین دلیل بود که گمانه زنی های رسانه ای حکایت از انتصاب قریب الوقوع نورسته به عنوان عضو هیات مدیره منطقه آزاد داشت و چنین تصور می شد که انتصاب او در کرسی معاونت توسعه مدیریت منطقه آزاد،سرانجام به عضویتش در هیات مدیره ختم خواهد شد.

با این حال،اعلام اسامی اعضای جدید هیات مدیره و نبودن نام نورسته در بین آن،سبب شد تا نه تنها تحقق این گمانه زنی به اما و اگرها سپرده شود بلکه نورسته هم غایب بزرگ هیات مدیره منطقه آزاد لقب بگیرد.

 البته جا ماندن نورسته از لیست اعضای جدید هیات مدیره،تنها نکته قابل در این میان نیست چراکه اگر کنار رفتن امین افقی،هرمز ربانی و مهدی نقوی از ترکیب هیات مدیره را با هدف ایجاد تحول در این سازمان به فال نیک بگیریم،از عدم تغییر محمدحسین قربانی و باقی ماندن یکی از کرسی های هیات مدیره در اشغال این نماینده سابق مجلس که در مقطعی مورد حمایت شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان بوده، هم نباید به سادگی گذشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)