نماینده مجلس: یک فرد از کردستان تا تهران در حال فیلمبرداری از مهسا امینی بوده است/ خانواده امینی قربانی سناریو‌ی فتنه‌گران شد
نماینده مجلس: یک فرد از کردستان تا تهران در حال فیلمبرداری از مهسا امینی بوده است/ خانواده امینی قربانی سناریو‌ی فتنه‌گران شد
خزر: هم پزشک و هم پدر خانم امینی خلاف واقع گفتند. هدف از این ماجرا یک برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده بود؛ همان‌طور که سران فتنه از قبل شروع کرده بودند به رد و بدل کردن نماد‌های ققنوس و غیره.

به گزارش خزرآنلاین، احمدحسین فلاحی نماینده همدان گفت : قضیه فوت خانم مهسا امینی این روز‌ها تبدیل به یک بهانه برای افرادی خاص شده است و هیچ ربطی به گشت ارشاد ندارد.

وی در ادامه گفت: من از دستگاه‌های قضایی و امنیتی می‌خواهم فردی که قبل از بروز حادثه روی به فیلمبرداری می‌آورد را بخواهند و از او بپرسند مقصودش چه بوده است. این یک سناریو به مانند موضوع ندا آقا سلطان بوده است. 

فلاحی اظهار داشت: در رابطه با فردی که فیلم‌برداری کرده است نباید مثل قضیه ندا آقا سلطان بشود که آن فرد مرتبط با موضوع از کشور خارج شد.

وی گفت: هم پزشک و هم پدر خانم امینی خلاف واقع گفتند هدف از این ماجرا یک برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده بود؛ همان‌طور که سران فتنه از قبل شروع کرده بودند به رد و بدل کردن نماد‌های ققنوس و غیره.

نماینده همدان در پایان گفت: عده‌ای تلاش کردند با این حرف‌ها، نظام را به حاشیه بکشانند. از این‌رو به نظر من، خانواده امینی قربانی سیاست‌بازی‌ها و سناریو‌هایی شدند که در فتنه ۸۸ هم حضور داشتند.