نشست کمیته پیک سایی و بهینه سازی مصرف شرکت توزیع نیروی برق گیلان با حضور اعضا برگزار شد
نشست کمیته پیک سایی و بهینه سازی مصرف شرکت توزیع نیروی برق گیلان با حضور اعضا برگزار شد
خزر: نشست هفتگی کمیته پیک سایی و بهینه سازی مصرف با حضور محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق گیلان بمنظور برنامه ریزی و تشریح اقدامات گذر از پیک تابستان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، در این جلسه مهدیزاده تاکید کرد: سیاست های مدیریت مصرف و پیکسایی باید بصورت مداوم با جدیت در سطح شرکت مورد پیگیری قرار گیرد تا با کمترین مشکل تابستان و فصل گرم پیش رو را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه تمامی این اقدامات در جهت تامین آسایش و رفاه مردم و مشترکین است افزود: راهکارهای خلاقانه و نوآوری در راستای گذر از پیک باید مورد ارائه و اقدام قرار گیرد تا بتوانیم در کنار رویه های موجود از ظرفیت های جدید برای حل مشکلات استفاده کنیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: باتوجه به شرایط بحرانی صنعت برق و ناترازی موجود بین تولید و مصرف، ضروری است همه همکاران خدوم بصورت شبانه روزی پای کار باشند تا بتوانیم با اجرای دستورالعمل های ارسالی از سوی شرکت توانیر از جمله رویت پذیری و کنترل پذیری مصرف مشترکین به گذر موفق از پیک تابستان کمک کنیم.

همچنین در این جلسه معاونین و مدیران حاضر در جلسه به ارائه عملکرد حوزه کاری خود برای پیک سایی و همچنین برنامه های پیش رو پرداختند .