نام نویسی دانش آموزان گیلانی در مدارس، تا پایان مرداد
نام نویسی دانش آموزان گیلانی در مدارس، تا پایان مرداد
خزر: امسال بیش از هزار و ۸۰۰ دانش آموز گیلانی در مقاطع ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان برای سال تحصیلی جدید نام نویسی کرده اند.

به گزارش خزرآنلاین، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: ثبت نام دانش آموزان گیلانی با نام نویسی پایه‌های اول، هفتم و دهم از ابتدای خرداد امسال در مقاطع مختلف برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ آغاز شده و تا پایان مرداد ادامه دارد.

محمد فائزی با اشاره به تحصیل ۳۸۶ هزار دانش آموزان گیلانی در ۳ هزار و ۸۳۱ مدرسه فعال در استان، افزود: امسال ۸ هزار و ۸۵۳ دانش آموز گیلانی در آزمون ورودی مدارس خاص در استان شرکت کردند که هزار و ۵۰ نفر برای مدارس نمونه دولتی، ۴۲۴ نفر برای تیزهوشان متوسطه اول و ۳۶۳ نفر برای متوسطه دوم پذیرفته شده و ثبت نام کردند.

وی با اشاره به آغاز نام نویسی دانش آموزان کلاس دهم از نیمه دوم تیر و پس از تکمیل پاسخنامه هدایت تحصیلی، افزود: نام نویسی دانش آموزان متوسطه اول هم که از اول تیر آغاز شده تا پایان مرداد ادامه دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: برای نام نویسی دانش آموزان پایه‌های ورودی مقاطع تحصیلی، حضور اولیا الزامی است، ولی نام نویسی دانش آموزان میان پایه از سوی مدیران مدارس و بدون حضور اولیا انجام می‌شود.

اداره کل آموزش و پرورش گیلان ۳۴ اداره، ناحیه و منطقه در شهرستان‌های مختلف استان دارد.

۰/۵ (۰ نظر)