بازدید سرزده رییس کل دادگستری و دادستان مرکز گیلان از مراکز توزیع و عرضه مرغ
بازدید سرزده رییس کل دادگستری و دادستان مرکز گیلان از مراکز توزیع و عرضه مرغ
خزر: حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان و سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان به همراه تعدادی از مسئولان اجرایی استان از برخی مراکز توزیع مرغ در بازار رشت بازدید نمودند.

به گزارش خزرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان و سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان به همراه تعدادی از مسئولان اجرایی استان از برخی مراکز توزیع مرغ در بازار رشت بازدید نمودند.

سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان هدف از این بازدید را کنترل و نظارت بر مراکز توزیع مرغ شهرستان رشت عنوان نمود و تصریح کرد: جلسات متعددی در دادگستری گیلان در راستای تنظیم و کنترل قیمت مرغ تشکیل شده است و دادستانی مرکز استان نیز از این پس نظارت های مستمری را اعمال خواهد کرد.

وی در ادامه به تولیدکنندگان و صاحبان کشتارگاه های مرغ هشدار داد تا در چارچوب قانون عمل نموده، در غیر این صورت به عنوان اخلال کنندگان در نظام توزیع مواد غذایی با آنان برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به اینکه در بازدید میدانی امروز اکثر کسبه و همشهریان از نحوه توزیع مرغ اظهار رضایت داشتند افزود: از این پس بازرسان دادسرا به صورت پنهانی از مراکز توزیع مرغ بازرسی به عمل آورده و چنانچه عملی مغایر با قانون مشاهده کنند نه به عنوان یک تخلف بلکه به عنوان یک جرم، مطابق قانون و بدون اغماض با آنان برخورد خواهد شد.