مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان خبر داد: پایان آبگذاری کانال‌های کشاورزی از سد سفیدرود
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان خبر داد: پایان آبگذاری کانال‌های کشاورزی از سد سفیدرود
خزر: وحید خرّمی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان از پایان آبگذاری کانال های کشاورزی از سد سفید رود خبر داد و افزود: آرزو می‌کنم که در سال‌های آتی نیز با همین همبستگی بین مردم و مسئولین، بتوانیم فصل کشاورزی و تأمین آب را به خوبی پشت سر بگذاریم.

به گزارش خزرآنلاین، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان از پایان آبگذاری کانال های کشاورزی از سد سفیدرود خبر داد.

وحید خرّمی با اعلام این خبر گفت: بر اساس تقویم آبیاری تدوین شده، برنامه آبگذاری کانال‌های کشاورزی از سد سفیدرود به پایان رسید و پس از این چنانچه مناطقی نیاز به آب داشته باشند، بصورت موردی تأمین آب خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان از کشاورزان عزیزی که تقویم آبیاری و به توصیه‌های سازمان جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای عمل کردند، تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: با توجه به شرایط کمبود آورد آب سد سفیدرود و کمبود بارش‌ها در سالجاری، با تشکیل قرارگاه جهادی آب استان توسط استاندار، تجربه بسیار موفق و ارزشمندی را داشتیم و از استاندار گیلان و همچنن همکاری فرمانداران و سایر ادارات در همراهی با مجموعه آب منطقه‌ای در فصل آبیاری بسیار تشکر و قدردانی می‌نمایم.

خرّمی اظهار امیدواری کرد: آرزو می‌کنم که در سال‌های آتی نیز با همین همبستگی بین مردم و مسئولین، بتوانیم فصل کشاورزی و تأمین آب را به خوبی پشت سر بگذاریم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)