مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است
خزر: همزمان با سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) مدیر عامل و کارکنان شرکت شهرک های صنعتی گیلان با حضور بر مزار شهدا با آرمانهای شهداء وامام شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش خزرآنلاین،  همزمان با سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) مدیر عامل و کارکنان شرکت شهرک های صنعتی گیلان با حضور بر مزار شهدا با آرمانهای شهداء وامام شهدا تجدید میثاق کردند.

 مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته حمایت از صنایع کوچک با حضور بر مزار شهدای والا مقام شهرستان رشت ، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به شهیدان عزیز ، یادآور شد  : زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و قدر دانی از خانواده معزز شهدا وظیفه همه مردم است  .

مهدی محبوبی حسن کیاده ضمن گرامیداشت ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک با بیان اینکه شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است اظهار داشت: بنا به فرمایش امام راحل (ره) که فرموده اند: شهدا از بهترین های خود که همانا جان عزیزشان و خانواده هایشان است، گذشتند تا ما آسوده بمانیم و امروز امنیت و استقلال میهن اسلامی، مرهون ایثارگری شهدای عزیز و صبر و استقامت خانواده گرانقدر شهداست.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند از همه چیز شایسته تر ، تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست ، خاطر نشان کرد : شهداء ستارگان درخشان تاریخ ایرانند و استقلال و حفظ تمامیت ارضی این مملکت مدیون خون شهداست.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان افزود: شهدا در دوران دفاع مقدس همچون ستارگانی درخشیدند و مسیری که خداوند متعال برای رسیدن به جایگاه قرب خود مشخص ساخته بود به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان پیمودند و راه را برای دیگران مشخص کردند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان خاطرنشان کرد : عطر خوش یاد شهدا، مایه نشاط و برکت زندگی فردی و اجتماعی است و بی شک حضور در کنار قبور مطهر این عزیزان شناخت عمیق تر و درک والاتر از اندیشه و عمل این انسان های والا مقام را در پی خواهد داشت.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در پایان گفت :بنده و تمام همکارانم آماده ایم تا نهال سرخ احراری را که شهدای سرافراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خون خود آبیاری نموده اند را به سر منزل مقصود برسانیم و وظیفه خود را در قبال این عزیزان انجام دهیم .