مدیرانی که در انجام وظیفه قانونی خود اهمال نموده و به اموال عمومی تعرض نموده اند باید پاسخگو باشند
مدیرانی که در انجام وظیفه قانونی خود اهمال نموده و به اموال عمومی تعرض نموده اند باید پاسخگو باشند
خزر: برخی از نهاد‌ها علی رغم تصرف اراضی متعلق به خود تعلل کرده و هیچ اقدامی در راستای رفع تصرف غیر قانونی افراد انجام ندادند و موجبات ادامه فعالیت افراد سودجو را فراهم نمودند.

به گزارش خزرآنلاین،  سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه پیرو بازدید روز گذشته از اراضی تصرف شده در اطراف شهرک گلدیس نشستی با حضور تمامی متولیان امر در دادگستری استان برگزار شد افزود: در این نشست اراضی ملی واگذار شده به سازمان‌هایی نظیر بنیاد شهید و امور ایثارگران، تامین اجتماعی، راه و شهرسازی و… مشخص شده و میزان اهمال و کوتاهی مدیران مربوطه نیز ارزیابی شد.

 وی در ادامه اظهار داشت: برخی از نهاد‌ها علی رغم تصرف اراضی متعلق به خود تعلل کرده و هیچ اقدامی در راستای رفع تصرف غیر قانونی افراد انجام ندادند و موجبات ادامه فعالیت افراد سودجو را فراهم نمودند.

 سید مهدی فلاح میری در پایان هشدار داد: دستگاه قضایی از ادامه تصرف اراضی ملی توسط متصرفین جلوگیری به عمل آورده و با آنان برخورد قانونی خواهد کرد و تمام مدیرانی که در انجام وظیفه قانونی خود اهمال نموده و به اموال عمومی و بیت المال تعرض نموده‌اند باید در مراجع قضایی پاسخگو باشند.