قتل مرد ۶۰ ساله به وسیله بیل در شفت/ بردار ناتنی مقتول دستگیر شد
قتل مرد ۶۰ ساله به وسیله بیل در شفت/ بردار ناتنی مقتول دستگیر شد
خزر: سرهنگ مجید تقی‌زاده، فرمانده انتظامی شفت از دستگیری قاتل مرد ۶۰ ساله در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: علت قتل، اختلاف خانوادگی بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ مجید تقی‌زاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی قتل مردی ۶۰ ساله به وسیله بیل و کشف جسد وی در حیاط منزلش در یکی از روستاهای شفت، دستگیری قاتل یا قاتلان در دستورکار کارگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران در کمتر از ۲ ساعت با انجام اقدامات پلیسی و تحقیقات میدانی قاتل را شناسایی کردند، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضایی بردار ناتنی مقتول را در عملیاتی غافلگیرانه در منزلش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شفت با اشاره به اعتراف قاتل ۳۴ ساله به بزه انتسابی، خاطرنشان کرد: علت اصلی وقوع قتل، اختلاف خانوادگی قدیمی بین دو برادر بوده است.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت ادامه سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار کیفری روانه زندان شد از مردم خواست در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)