فیش حقوقی و سکوت مصلحتی؟!
فیش حقوقی و سکوت مصلحتی؟!
خزر: چند روزی از انتشار فیش حقوقی منتسب به یکی از مدیران فعلی می گذرد! فیشی که نشان می داد جمع کل حقوق و مزایای این مدیر در یک ماه، بیش از ۴۸ میلیون تومان بوده است! 

به گزارش خزرآنلاین، چند روزی از انتشار فیش حقوقی منتسب به یکی از مدیران فعلی می گذرد! فیشی که نشان می داد جمع کل حقوق و مزایای این مدیر در یک ماه، بیش از ۴۸ میلیون تومان بوده است! 

 انتشار گسترده این فیش حقوقی اگرچه با واکنش های فراوان روبرو شد اما صدایی از مدیر مربوطه و سازمان متبوعش بلند نشد! سازمانی که بعضا اخبار نه چندان پر اهمیتش هم در رسانه ها منتشر می شود، این بار سکوت پیشه کرد شاید به امید آنکه افکار عمومی در این وانفسای اقتصادی فراموش خواهد کرد که ماهانه تا چه اندازه از بودجه بیت المال صرف حقوق و مزایای این مدیر می شود. 

 واکنش ها هم البته متفاوت بود. برخی رسانه ها، متاثر از انتشار فیش های قبلی، صرفا به خبررسانی برای مردمی اکتفا کردند که مدت هاست گوش شان به اخبار این چنینی عادت کرده و برخی دیگر، این سوال را طرح کردند که این حقوق چند ده میلیونی، در قبال ارائه چه خدمتی بوده است؟

 پربیراه نیست اگر بگوییم در دولت آیت الله رییسی و در حالی که جراحی اقتصادی به امید روزهای بهتر و معلول از تحریم های ظالمانه، ناگزیر فشارهایی را به مردم تحمیل کرده، انتشار چنین اخباری دور از انتظار است، به خصوص که با سکوت تمامی مسئولان از صدر تا ذیل استان، همراه شود. قابل تامل آنکه حتی بر فرض قانونی بودن این فیش، هیچ مسئولی حتی خود مدیر مربوطه هم توضیحاتی حداقل برای اقناع افکار عمومی ارائه نکرده است.

هر چه که هست انتشار فیش های حقوقی، مسبوق به سابقه بوده تا آن جا که جامعه را نسبت به آن واکسینه نموده و شاید دیگر کسی از ارقام ریز و درشت آن تعجب هم نکند، با این حال، سکوت مسئولان در این خصوص کم سابقه بوده که شاید در این استان به صورت پایلوت در حال اجرا است!

 

۰/۵ (۰ نظر)