پیام تبریک فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت روز خبرنگار
خزر: سردار محمد عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس گیلان، پیام تبریکی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار خطاب به اصحاب رسانه استان گیلان صادر کرد.

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد:
متن پیام به شرح ذیل است:

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.
حق محوری، حق طلبی و حق گویی، از مهم ترین ویژگی های یک خبرنگار موفق و خداترس است.

پس چه نیکوست که صاحبان بنگاه های خبری و نیز خود خبرنگاران، همواره به دنبال واقعیت باشند و از جنجال آفرینی و بد کردن مردم با هم بپرهیزند.

خبرنگار آن هنگام که برای اعتلای فرهنگ، هنر، معارف دینی و آگاهی بخشی آحاد جامعه قدم بر می دارد پای در عرصه ای مقدس و بی انتها می گذارد که ثمره تلاش او برای جامعه دانایی و آگاهی است.

شهدای خبرنگار چون صارمی و آوینی تنها نمونه‌ای از خبرنگاران متعهدی هستند که برای تحقق اهداف متعالی خود، از جان گذشتند که باید ویژگی آنان برای جوانان بازگو شود.

خبرنگاران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی علی الخصوص هشت سال دفاع مقدس، با نشر و پردازش صحیح، دقیق و سریع، هم‎دوش با سایر نهادهای نظام در حفظ و نگهداری دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در سایه سار رهبری مدبرانه امام راحل (ره)‌ و امام خامنه ‎ای(مدظله‌العالی) مجاهدانه ایفای نقش نموده و ثابت قدم مانده‎‌اند و خون سرخ شهیدانی همچون شهید صارمی، شهید فرهاد رهبر و همچنین شهیدان جبهه رسانه‌ای استان گیلان، مهر تاییدی بر مجاهدت‎های آنان در این مسیر نورانی است.

با توجه به هجمه‌های سنگین دشمن در زمینه‌های مختلف خصوصا در این برهه از زمان که تحریم را در جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی را در جنگ فرهنگی علیه ما تحمیل کرده اند مسئولیت خبرنگاران انقلابی در پاسداشت از ارزشهای نظام اسلامی بیش از پیش احساس می شود و نیاز است که در موضوعات مختلفی مانند اقتصاد مقاومتی و معرفی ارزش‌های اسلامی و دفاع از عزت و اقتدار نظام اسلامی با نگاه زیرکانه و فعالیت‌های هوشمندانه علاوه بر خنثی‌سازی ترفندهای دشمن در جهت بصیرت افزایی و عمق بخشی به باورهای اسلامی و انقلابی در بین عموم جامعه، مجاهدت و از خودگذشتگی بیشتری انجام شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، توفیق خدمت صادقانه را برای شما یاران بیدار دل از خداوند خواستارم، به امید اینکه در میدان جنگ نرم، گامهایتان همیشه استوار و پر صلابت باشد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور(فرمانده سپاه قدس گیلان)

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)