طی همین مدت کوتاه که شهرداری با حضور سرپرست اداره می‌شود، اقدامات خوبی را شاهد هستیم
طی همین مدت کوتاه که شهرداری با حضور سرپرست اداره می‌شود، اقدامات خوبی را شاهد هستیم
خزر: مبحث ثبات مدیریتی در این دیدار مطرح شد و این مهم خواسته جمع یازده نفره شورای ششم بوده ولی اگر در قبال نادیده گرفتن کم کاری‌ها و بی‌توجهی‌ها به این مقوله توجه نمی‌شد یقینا به مردم و شهرمان خیانت می‌کردیم.

به گزارش خزرآنلاین،  محمدحسین واثق کارگرنیا عصر امروز در دیدار صمیمی با جمعی از اصحاب رسانه‌های مکتوب در ساختمان شهرداری رشت با اشاره به اینکه حضور در جمع پیشکسوتان مایه مباهات است، اظهار کرد: در این دیدار مباحث خوبی توسط رسانه‌ها مطرح شد که یقینا در روند اجرای خدمات مطلوبتر بسیار تاثیرگذار است و رسانه به عنوان یکی از ابزارهای مهم ارتباط مردم و مسؤولین است. 

 وی با قدردانی از پیشنهادات مطرح شده در حوزه مدیریت شهری توسط رسانه‌های حاضر افزود: مبحث ثبات مدیریتی در این دیدار مطرح شد و این مهم خواسته جمع یازده نفره شورای ششم بوده ولی اگر در قبال نادیده گرفتن کم کاری‌ها و بی‌توجهی‌ها به این مقوله توجه نمی‌شد یقینا به مردم و شهرمان خیانت می‌کردیم.

 رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ممکن است این سوال مطرح شود که چرا از اول فردی را انتخاب و سپس استیضاح شد، گفت: متاسفانه ما طی آن مدت شاهد در جا زدن‌ها بودیم و به همین علت شورا مجبور شد که در این باره تجدیدنظر کند.

 به گفته کارگرنیا، خوشبختانه طی همین مدت کوتاه که شهرداری با حضور سرپرست اداره می‌شود، اقدامات خوبی را شاهد هستیم و حتی امروز در جلسه فعلی تمامی رسانه‌های حاضر به حفظ دانا در جایگاه شهردار رشت تمایل داشتند و این نشان دهنده عملکرد مثبت وی و کم کاریهای پیشین بوده است. 

 وی با اشاره به اینکه شهر رشت دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالایی است، بیان کرد: از رسانه‌ها نیز تقاضا داریم ظرفیت‌های جدید را با شورا و شهرداری در میان بگذارند و متاسفانه به واسطه کم کاری‌هایی که در سال‌های اخیر انجام شد شهر رشت که در گذشته شهر اولین‌ها در بهترین‌ها بود، در جایگاه آخرین‌ها قرار گرفته است. 

 رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به تداوم چنین نشست‌هایی تصریح کرد: یقینا این مهم در دستور کار شورا و شهرداری قرار دارد و پس از این نیز به صورت دو ماه یکبار این دیدارهای صمیمانه را برگزار می‌کنیم تا از نقطه نظرات مشورتی رسانه‌ها استفاده کنیم. 

 وی با بیان اینکه شورای رشت با شهردار آینده رشت تعامل و همراهی در راستای رفع مشکلات دارد، افزود: شهردار آینده رشت هر فردی که باشد یقینا تلاش شورا و شهردار در راستای رفع مشکلات شهر و قرار گرفتن در مسیر توسعه است.