سپاه و بسیج همواره پشتیبان اصحاب رسانه بوده اند | سپاه و بسیج همواره پشتیبان اصحاب رسانه بوده اند
سپاه و بسیج همواره پشتیبان اصحاب رسانه بوده اند | سپاه و بسیج همواره پشتیبان اصحاب رسانه بوده اند
خزر: مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان دغدغه اصحاب رسانه را دغدغه تمام مجموعه سپاه و بسیج دانست و افزود: خبرنگاران حق بزرگی به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند زیرا در تمامی بحران‌ها در کنار مردم و ولایت بوده و از هیچ تلاشی برای حل مشکلات جامعه دریغ نکردند.

یه گزارش خزرآنلاین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احسان الله محمدی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خبرنگاران یکی از اقشار زحمت‌کش در جامعه هستند، اظهار کرد: خبرنگاران در طول سال با مجاهدت‌های خود برنامه‌های استکبار در خصوص ایجاد ناامیدی در جامعه را ناکام گذاشتند.

وی با تأکید بر حمایت‌های سپاه پاسداران انقلاب و بسیج از اصحاب رسانه گفت: سپاه و بسیج همواره پشتیبان اصحاب رسانه بوده و این را وظیفه خود می‌داند زیرا معتقدیم خبرنگاران رزمندگان صف اول جهاد تبیین هستند.

 مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان دغدغه اصحاب رسانه را دغدغه تمام مجموعه سپاه و بسیج دانست و افزود: خبرنگاران حق بزرگی به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند زیرا در تمامی بحران‌ها در کنار مردم و ولایت بوده و از هیچ تلاشی برای حل مشکلات جامعه دریغ نکردند.

 وی با بیان اینکه هدایت و سعادت جامعه به دست اصحاب رسانه رقم می‌خورد، گفت: ارزش کار خبرنگاری از علمایی که کار تبلیغ می‌کنند کمتر نیست زیرا اصحاب رسانه حلقه واصل میان مردم، مسؤولان و علما هستند.

 مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم توجه به بیان جنایات رژیم صهیونیستی در کشور فلسطین بیان کرد: قلم خبرنگاران اسلحه معنوی در جهان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و حتی پروردگار به آن قسم می‌خورد و به این دلیل استکبار از این امر وحشت دارد.

 محمدی بیان حقایق در خصوص کشور فلسطین را نمونه بارز جهاد تبیین دانست و گفت: در جوامع غربی بنگاه‌های اخبار ساز مشغول فعالیت بوده و اخبار و جنایات رژیم صهیونیستی را طور دیگر بازگو می‌کنند و نمی‌گذارند مظلومیت فلسطین برای مردم جهان بازگو شود.

 وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در اجرای درست دستور مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین افزود: خبرنگاران رزمندگان و خط مقدم مبارزه با جنگ روانی استکبار هستند زیرا غول رسانه‌ای دشمن سعی دارد دستاوردهای انقلاب اسلامی را وارونه جلوه دهد.

 توجه به مسائل آموزشی را یکی از اهداف سپاه

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) خبرنگاران واقعی در جهان اسلام هستند، اظهار کرد: واقعه عاشورا نمونه بارز آزادگی و اطاعت از امام و رهبر است که می‌تواند درس‌های بزرگی را برای جهان اسلام در طول تاریخ به همراه داشته باشد لذا اگر نبود روایت گری حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) این درس‌ها برای آیندگان بازگو نمی‌شد.

سرهنگ الیاس کوثری با اشاره به ویژگی‌های اصحاب رسانه‌ گفت: استعداد، عشق و تعهد کاری ازجمله مهم‌ترین ویژگی اصحاب رسانه در کشور است که باید به آن توجه شود.

 وی از توزیع ۷۰۰ هزار بسته معیشتی تا قبل از سال ۱۴۰۰ توسط سپاه قدس گیلان خبر داد و افزود: بر اساس آمار و‌ با کمک خیرین، بسیج و پایگاه مقاومت بسیج ۷۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۱۵ میلیارد تومان در بین نیازمندان توزیع شده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان توجه به مسائل آموزشی را یکی از اهداف سپاه در کل کشور دانست و بیان کرد: در دوران کرونا برخی از دانش آموزان از تحصیل بازماندند و در همین راستا ۲۰ هزار بسته آموزشی به ارزش ۲۱ میلیارد تومان در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

 به گفته کوثری ۲ هزار و ۷۵۴ رأس گوسفند به ارزش هشت هزار میلیارد تومان در میان نیازمندان توزیع شده است.

 وی نقش سپاه قدس گیلان در حل بحران آب در استان خوزستان را مؤثر دانست و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در مدت‌زمان ۴۸ ساعت ۲۳۹ تانکر آماده آب توسط سپاه قدس گیلان به استان خوزستان ارسال شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم توجه به ایجاد شرایط ازدواج آسان در کشور گفت: در چند وقت اخیر ۳۰۰ سری جهیزیه به ارزش هفت میلیارد تومان در بین زوج‌های نیازمند توزیع شده است.

 کوثری از آب‌رسانی به ۷۵۶ روستای گیلان خبر داد و افزود: محرومیت‌زدایی یکی از اهداف سپاه قدس گیلان است و در همین خصوص در طول مدت ۳۰ ماه به ۷۵۶ روستای گیلان آب‌رسانی می‌شود.

۰/۵ (۰ نظر)