سخنرانی سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان: پیش از خطبه های نماز جمعه کوچصفهان
سخنرانی سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان: پیش از خطبه های نماز جمعه کوچصفهان
خزر: سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان بمناسبت سوم خرداد سالروز ازادسازی خرمشهر پیش از خطبه های نماز جمعه کوچصفهان به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش خزرآنلاین، اباذری که خود از جانبازان انقلاب و دفاع مقدس می باشد ضمن تبریک این روز بزرگ گفت: در طول سال مناسبت هایی وجود دارند که احساسات حماسی و غرورآفرین مشترکی در میان همگان ایجاد می نماید که یکی از مهمترین و بارزترین آنها سالروز آزادسازی خرمشهر است.

وی با اشاره به اینکه آزادسازی خرمشهر مقدمه ای بر پیروزی های بزرگتر در ادامه جنگ تحمیلی شد افزود: رزمندگان اسلام با فتح خرمشهر ضربه سنگینی بر دشمنی زدند که ادعا داشت ظرف یک هفته تهران را تصرف خواهد نمود.

آزادی خرمشهر تنها پس گرفتن یک قطعه خاک نبود بلکه اعاده آبرو و حثیت کشور اسلامی مان و شکستن ابهت پوشالی دشمن خودفروخته و قدرتهای استکباری حامی آن بود. همانگونه که امام راحل(ره) فرمودند ما تنها وسیله ایم و خرمشهر را خدا آزاد کرد.

سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان در ادامه سخنان خود به تلاش دشمن برای گسترش اعتیاد در کشور اشاره کرد و افزود: در حال حاضر دشمنان این ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به طرق مختلف از جمله با ترویج مصرف انواع موادمخدرهای صنعتی و روانگردان در میان نسل جوان و نوجوان سعی در نابودی این قشر از جامعه بعنوان آینده سازان مملکت را دارد.

همه می دانیم اعتیاد ام الفساد و مادر همه انحرافات و آسیب های اجتماعی است و اگر همه ما اعم از مسئولین و مردم دست به دست یکدیگر ندهیم و با این فتنه و مصیبت مبارزه نکنیم بدون شک این آفت دامن همه مان را خواهد گرفت.

وی نقش خانواده را در مصون سازی فرزندان بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود: ارتقاء سطح آگاهی و کسب مهارت های فرزند پروری والدین علی الخصوص مادران در کاهش گرایش فرزندان به اعتیاد بسیار مؤثر و تعیین کننده است. و چنانچه به سادگی از کنار این مباحث بگذریم خسارات جبران ناپذیری خواهیم خورد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)