زمان تکمیل فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تمدیدشد
زمان تکمیل فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تمدیدشد
خزر: زمان تکمیل و ویرایش فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان( مرحله اول و دوم ) در سامانه ارزیابی عملکرد، از روز شنبه ، ۸ لغایت ۱۵ مرداد ماه سال جاری تمدید شد.
به گزارش خزرآنلاین، دکتر سید مهدی موسوی – معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اظهار داشت ؛ به دلیل درخواست های مکرر جمعی از کارکنان واحدهای تابعه دانشگاه که موفق به تکمیل فرآیند ارزیابی عملکرد در سامانه مذکور نشده اند، از این رو می توانند از روزشنبه ، ۸ لغایت ۱۵ مرداد ماه سالجاری  نسبت به  تکمیل فرایند ارزیابی خود، اقدام نمایند .
 
وی در خاتمه  تاکید کرد؛ مسئولان( ذی ربط ) سامانه مذکور نیز می بایست، نسبت به تکمیل وارسال فرم های ارزیابی عملکرد در زمان تعیین شده ، اقدام  نمایند.
گفتنی است ؛ تکمیل فرآیند ارزیابی عملکرد هر فرد منوط به تکمیل چرخه و ارسال فرم از سمت مالک سند به اداره ارزیابی عملکرد دانشگاه می باشد ، از این رو تمامی کارکنان می بایست کارتابل خود را در سامانه کارمند ( منوی اسناد من ) چک نموده و با کلیک بر روی گزینه یک، مرحله تایید نهایی ارسال اطلاعات به اداره ارزشیابی را انجام دهند تا تکمیل فرآیند نهایی و امتیاز فرد ثبت شود.
بدیهی است در صورت قصور کارکنان از ارسال فرم به هر علت ، دانشگاه در قبال عدم احراز امتیاز ارزیابی آنها مسئولیتی نخواهد داشت. 
جهت ورود به سامانه ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان  روی لینک زیر کلیک کنید .
Karmand.gums.ac.ir