دیدار مجمع نمایندگان گیلان با دادستان کشور
دیدار مجمع نمایندگان گیلان با دادستان کشور
خزر: رییس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت گفت: در دیدار با دادستان کشور هریک از نمایندگان استان دیدگاه‌های خود را در خصوص تعامل با دستگاه قضا برای حل مشکلات و پیگیری امور مردم بیان کردند.

به گزارش خزرآنلاین،  رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی طی دیدار با دادستان کشور با اشاره همکاری‌های بین مجلس شورای اسلامی با قوه قضاییه در خصوص لوایح و طرح‌ها گفت: در این دیدار قانون بودجه و خواسته‌های دستگاه قضا در خصوص حقوق کارکنان این قوه بحث و تبادل نظر شد.

 سید کاظم دلخوش افزود: از دادستان کشور و همچنین رییس دستگاه قضا خواسته شد برای دفاع از مسایل حقوقی و قضایی در مجلس نماینده تام الاختیار داشته باشند.

 وی با اشاره به تنظیم تفاهم نامه بین مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه برای افزایش تعامل دو قوه، خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم نامه در سطح استان‌ها رییس مجمع نمایندگان با نماینده دادگستری برای حل مشکلات مردم تعامل داشته باشند.

 رییس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت گفت: در دیدار با دادستان کشور هریک از نمایندگان استان دیدگاه‌های خود را در خصوص تعامل با دستگاه قضا برای حل مشکلات و پیگیری امور مردم بیان کردند.