دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل آب منطقه ای گیلان
دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل آب منطقه ای گیلان
خزر: سید کاظم دلخوش رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خزرآنلاین، نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاشهای جهادی شرکت آب منطقه ای در تامین آب کشاورزی و همچنین سایر مصارف آبی استان گفت: در سالجاری با تشکیل قرارگاه جهادی مدیریت آب استان ، فصل آبیاری موفقی را گذرانده ایم.

وی در ادمه ضمن پیگیری درخواست های مردمی حوزه انتخابیه خویش بر فعالیت پروژه های عمرانی آب شهرستان صومعه سرا از جمله پروژه های دیواره سازی و ساماندهی رودخانه های این شهرستان تاکید نمود.

وحید خرّمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان نیز در این دیدار با اعلام اتمام آبگذاری کانال های آبیاری از سد سفید رود ، اظهار داشت: فصل آبیاری جاری با توجه به کاهش بارشها و به تبع آن کاهش آورد آب رودخانه ها از سخت ترین فصول آبیاری در سالهای اخیر بود که با تشکیل قرارگاه جهادی مدیریت آب استان توسط استاندار گیلان و همیاری همه کشاورزان زحمتکش و همدلی و همکاری فرمانداران و سایر ادارات با موفقیت به انجام رسید.

۰/۵ (۰ نظر)