دستگیری فردی که مخفیانه از دختر جوان تصویربرداری کرده بود
دستگیری فردی که مخفیانه از دختر جوان تصویربرداری کرده بود
خزر: سرهنگ امیرحسین نقی‌مهر، رئیس پلیس فتا استان گیلان از دستگیری عامل تصویربرداری مخفیانه و تهدید به انتشار آن در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس پلیس فتا استان گیلان از دستگیری عامل تصویربرداری مخفیانه و تهدید به انتشار آن در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر داد.

سرهنگ امیرحسین نقی‌مهر در این خصوص اظهار داشت: با شکایت دختر جوانی مبنی بر اینکه فردی با تصویربرداری مخفیانه او تهدید به انتشار تصاویر محرمانه و خصوصی‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: پس از اقدامات تخصصی و فنی پلیس، متهم این پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی قضایی در شهرستان رشت دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا استان گیلان در ادامه گفت: متهم که در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی بود در نهایت پس از مواجهه با ادله و مدارک غیر قابل انکار لب به اعتراف گشوده و هدف خود از این اقدام را رسیدن به خواسته‌های شوم عنوان کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم ۳۴ ساله به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ نقی‌مهر با اشاره به اینکه برابر ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی هرگونه مزاحمت و سلب آسایش دیگران جرم تلقی می‌شود بیان داشت: پلیس برابر قانون با هنجارشکنان در فضای مجازی برخورد می‌کند.

وی در پایان از مردم خواست در صورت مواجهه با موارد مشکوک و وقوع هرگونه مشکل در فضای مجازی مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir گزارش دهند.